Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 7:46 am

mene mi se sviga vaka kako sto e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 9:33 am

Aham i mene...sea da ne go machime Chris poshto se gleda deka mn trud polozil Mn se ubavi i logoto i skinot!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 9:37 am

Aren e be zaso da go mcme sega arno sa trude on sekoj pt...SUPER E
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 9:56 am

за беграунд така не ни може не е изводливо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 11:50 am

aj uzivaj... nema vrska super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 1:06 pm

lele preubav e sea forumov naj ubav do sea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
almostanangel
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 71
Age : 28
Location : Се е*ам со Сиело
Registration date : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Сеп 12, 2008 3:07 pm

Super e so ovaa ideja vaka da se menuva =)
GO AHEAD =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.musicneno.piczo.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Сеп 24, 2008 2:36 pm

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Сеп 25, 2008 2:34 am

Super e voa vaka .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1644
Age : 25
Location : Велес
Registration date : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Окт 04, 2008 12:16 pm

ја стариот изглед не го знам ама овој ми е супер :њереф:

:43terte: :43terte: :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Окт 04, 2008 2:21 pm

pa ni ovoj ne e bas nov
skoro cel septemvri stoi
aj ke bide naskoro nov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Окт 04, 2008 5:24 pm

da da edvaj cekam nov:::D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 05, 2008 3:46 am

StefaN напиша:
da da edvaj cekam nov:::D

:43terte: sakam da bide so thiago i hasmin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 05, 2008 4:52 am

јас не сакам пак тиаго! веке 2 пати беше! сега нека бидат други како на пример: рама , тачо или начо ! Инаку сега е супер!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 05, 2008 4:54 am

epa jas togas jas ne sum go videla so tijago zs bev na odmor hhhhhhhhhhh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 05, 2008 4:55 am

хехе епа ок ама он беше еднаш со мар заедно а еднач посебно! јас за толку знам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 05, 2008 5:00 am

oki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 19, 2008 4:53 pm

Малку(малку повеќе) скинов на форумов ви е Мекинтош стајл.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Окт 19, 2008 5:15 pm

Да, мекинтош икс пе
Вратете се на почетокот Go down
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Ное 10, 2008 7:58 am

super e eeeeeenoviot izgled , bravo za toj sto go napravil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Ное 10, 2008 8:02 am

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Ное 10, 2008 8:10 am

supeeer e noviov izgled!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Лого и Скин на Форумот   Пон Ное 10, 2008 8:15 am

Super e noviot izgled
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Ное 10, 2008 8:16 am

SUPER
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Ное 10, 2008 8:20 am

top e noviov izgled trebase malku promena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: