Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 2:39 pm

супер е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 2:40 pm

ee top e :65ут:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 2:40 pm

Ах Крис како му задоволуваш на членовите многу брзо сте го ставиле Тијаго, сеа барем оваа нека постои некое време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 3:09 pm

е што има врска де наше си е ова што сакаме ке правиме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 02, 2008 2:34 am

lele kolku e sladok tijago
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 02, 2008 5:39 am

aaa najubavo logo lele top e super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 02, 2008 10:57 am

lele stvarno.mnogu e ubav.fala chris.lele super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 4:01 pm

Lele novo logo so Mar lele kolku e slatka super e logovo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 5:03 pm

daaaa epten e ubavo logota ama i skonot e interesen i se novo e top
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 5:04 pm

DAAaa super e
TOOOOOOOOOOOOOOOOP
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 5:07 pm

Super eeeeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 5:08 pm

епа овој пат баш се намачив се е од моја рака направено

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 5:09 pm

Pa sa glede oti e od UCAN covek, za SE ta bive...prodolzi taka...SUPER
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Сеп 07, 2008 6:17 pm

Прекрасно е, Крис само пофални зборови....

ајјј Лали е преслаткааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 1:45 am

Mn mi se svigja i logoto i skinot.Epten interesno e napraveno.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 2:51 am

Super, prekrasno e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 3:51 am

I loooove it
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 4:06 am

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 4:28 am

Dobro e i so nasiot denesen i drzaven praznik...pa aj neka e SREKEN PRAZNIKOT NA SITE MAKEDONCI..vadin e golem den za nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 5:34 am

Super se novoto logo i skinot.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 6:22 am

super e noviov izgled na foruov mn mi se sviga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 7:01 am

преубави се логото и скиноот!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 8:48 am

lele najubav e forumov vaka!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 08, 2008 11:50 am

top e ... samo podobro ke bilo leviot del na skinot da bide ist kako desniot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Сеп 09, 2008 6:00 am

moze moze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: