Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:09 pm

Се уште е во изработка новиот изглед на форумов, но го пуштив во мрежа затоа што гледам дека почнавте да се собирате

ми останаа некои ситници да доработам како на пример копчињата што изгледаат како расипани заби но тоа подоцна

се надевам ви се допаѓа!

_________________


Последната промена е направена од Chris на Саб Ное 07, 2009 4:49 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:14 pm

Патем, ви се допаѓа новото лого со Мар и Тијаго? Намерно ја одбрав таа слика бидејќи знам дека има најмногу нивни фанови, па ајде гледајте и уживајте на Ангели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:14 pm

mene mi se dopaga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:16 pm

daa top e :) samo treba da se stavat use vakvi--> ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:45 pm

Da super e samo bi mozelo backgraunot da bide neso oblaci
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:46 pm

superrrrrr e
BRAVOOOO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:49 pm

а и се е на Македонски освен QYETE(citiraj)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:50 pm

ivanco напиша:
а и се е на Македонски освен QYETE(citiraj)

Да, и EDIT (измени)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 2:53 pm

mi se dopaga noviot izgled
nekako po so stil mi izglea
mislam i drugiot bese super ama ovoj e top
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 3:18 pm

super e noviot izgled
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@nu6k@
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 190
Age : 23
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 3:22 pm

super e noviov izgled na forumovv go obozavamm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maia
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 344
Age : 25
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 3:49 pm

ee svarno e super noviov izgled zasluzuvate pofalbi bravo!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 06, 2008 4:21 pm

за копчињата реков не се готови целосно, а за ова облаци што слушнав... сакате облаци во позадина?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 3:20 am

Noviot izgled e prekrasen!!!

Inaku i jas sakam oblaci vo pozadina!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 4:01 am

пробав вчера, ставив ама многу изгледаше како неозбилно како оние детски форуми што си ставаат секакви сликички на форум...

мислам дека треба да има малце стабилен изглед форумов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
resistire
Уредувач
Уредувач
avatar

Male
Број на мислења : 10
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 4:04 am

OFF TOPIC:

Chris, mnogu jak potpis...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 4:05 am
нели? само уште видеото да го најдев

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 4:28 am

extra e skinov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
vale94
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 52
Age : 24
Registration date : 2008-07-10

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 4:53 am

extraaa e noviov izgled...stvarno sekoja vi cest
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 6:10 am

a jabolkite se vo izrabotka mesto ova sto pisuva nema novi mislenja?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 7:27 am

super e noviot izgled.pogotovo mar y thiago.mnogu se ubavi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 12:32 pm

ivanco напиша:
a jabolkite se vo izrabotka mesto ova sto pisuva nema novi mislenja?

јаболките се во ред, мора да имало некој проблем во тој момент кога си го видел тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 07, 2008 1:04 pm

super e noviov izgled falese promena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 08, 2008 12:55 pm

Super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 08, 2008 1:30 pm

SUPER e noviot izgled
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: