Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 23
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 31, 2008 1:35 pm

Игор Happy Birthday
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 31, 2008 2:26 pm

Happy B-day Igor!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 21
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 31, 2008 2:59 pm

срекен роденден игор!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 6:14 am

HAPPY BIRTHDAY
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 23
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 6:27 am

Sreken rodenden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 21
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 8:48 am

Среќен роденден и од мене и сите желби да ти се исполнат ! :324рењ:
Иако не те познавам редно е да се честита!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 12:58 pm

Sreken RodendennNn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ifana
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 466
Age : 23
Registration date : 2008-08-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 1:04 pm

На кој му е роденден тудеј ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 1:06 pm

денес немаме славеник, но следни сте ти, кате и штрумфче

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 1:08 pm

so ubavo na poveketo vi se blizi rodnden jas ke se iznacekam do februari
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ifana
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 466
Age : 23
Registration date : 2008-08-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 01, 2008 1:12 pm

Дааааа
Конечно 14..ги чекав..хмм цела годниа
п.с Фани ај ако треба, и јас со тебе ќе чекам, само донт би сед
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 4:28 am

Sreken Rodenden Kateeee :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 23
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 4:35 am

Lele Kate sreken rodenden se najubavo vo zivotot i se sto sakas da ti se ispolni i uste ednas FELIZ CUMPLEANOS :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 4:40 am

I od mene sreken rodenden kate site zelbi da ti se ispolnat :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 4:47 am

и од мене :324рењ:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 5:48 am

Sreken rodenden Kate i site zelbi da ti se ispolnat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 6:49 am

Sreken Rodenden Kate
:324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 6:54 am

sreken rodenden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 7:05 am

Fala decki najmogu na svet!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 8:02 am

Kate SREKEN RODENDEN I se so sakis da ti sa isplne i sekak nogu zdravje i sreka.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 22
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 8:29 am

Srekjen rodenden i se shto sakash da ti se ispolni i da go vidish Benja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 9:24 am

Eve i tuka da ti cestitam...

Kate sreken rodenden site zelbi da ti se ispolnat , i sekako eden den da otides na koncert na Erreway
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 9:47 am

Кате срцка среќен роденден и се најубаво во животот... и се што ќе ти легне на срце во кревет да ти појде... Уште еднаш се најубаво :324рењ: :32ерењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 10:29 am

Sreken Rodendennnnn!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Сеп 05, 2008 1:04 pm

Fala mnogu!

P.S.Lele be Bobi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: