Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:26 am

Срекеен Роденден Боби!!!!!
:324рењ:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:31 am

Sreken Rodenden Bobi :324рењ:
Se najubavo vo zivotot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:40 am

среќен роденден и од мене! И сите желби да ти се исполнат! :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:53 am

Srekjen rodenden i od mene!Se najubavo i site zelbi da ti se ispolnat..i da ja vidish Lali!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:55 amHappy b-day i od mene i site zelbi4ki da ti se ispolnat!! :32ерењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 5:55 am

srekjen rodenden Bobi golem da rastes da ti se ispolnat site zelbi i da ja zapoznaes Lali
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 6:48 amFawaaa на сите, ве сакам

Синоќа како ме изненадија сите после 12 часот немате појма :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 6:50 am

Суперр!!
Ајј Уште еднашш нека ти е Среќен Роенденот од мене;) :324рењ:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 7:12 am

Sreken Rodenden Bobi i od mene :)
:324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 7:17 am

Aj Sreken rodenden i od mene Bobi i site zelbi da ti se ispolnat :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_LaLi_
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 520
Age : 22
Location : Con Lali, Pitt, Benja y Cami siempre...
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 7:34 am

Srekjen rodenden!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 7:55 am

Ти посакувам 12 месеци без грижи, 53 недели
среќа, 365 дена без болести, 8760 часа убав провод, 525600 минута убави моменти
и 31536000 секунди љубов. Среќен роденден Боби!!!
:324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 8:18 am

Bobi sreken rodenden , se najubavo vo zivotot!

:324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 8:19 am

Hey BOBI SREKEN RODENDEN i se so sakis da ti sa isplne.....nogu sreka i ljubov...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 8:44 am

Ooooo... BOBI SREKEN RODENDEN!!!
Se ama bas se najubavo vo zivotot da ti se slucuva!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 8:52 am

Sreken Rodenden i od mene :324рењ: site zelbi da ti se ispolnat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 10:41 am

EPA BOBI AJ SREKEN RODENDEN :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 10:52 am

sreken rodenden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 12:08 pm

Sreken rodenden Bobi! :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 1:04 pm

Bose srecen rodenden.Happy Birthday :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 3:34 pm

Bobi sreken rodenden site zelbi da ti se ispolnat i se najubavo vo zivotot pozzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 3:59 pm

SREKEN RODENDEN i se najubavo ( ANA MARIJA- AMIGA) i drujste so imat vadin da vi sa isplnat site zelbi....pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 4:01 pm

ooo Sreken Rodenden Ana-Marija site zelbi da ti se ispolnaaat :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 4:02 pm

Sreken rodenden se najubavo vo zivotot i site zelbi da ti se ispolnat pozzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 20, 2008 4:03 pm

00:03  ---->    Најубавите и најслатките моменти поминати заедно нека ти бидат мој поклон за твојот најсреќен ден и нека ти останат во сеќавање барем до наредниот... Среќен роденден Ана Марија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: