Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Среќен Роденден   Сре Aвг 06, 2008 9:47 am

Овде честитувајте ги родендените на нашите членови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Aвг 06, 2008 12:28 pm

pa veke ima vakva tema(ili imase)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Aвг 06, 2008 1:01 pm

имаше ваква тема за секој посебно, ако сме 170 членови за една година ке треба да има 170 теми со честитање така?

затоа вака во една

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Aвг 06, 2008 2:46 pm

ne ne imase ista kako tvojava
jas ja napraviv...ama aj nema vrska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 1:20 am

sreken rodenden thiago te quero mucho
feliz cumple pitt
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 4:42 am

е ај нека му е среќен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 5:17 am

Среќен роденден, и да не биде веќе со Мар (ако е)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 5:53 am

hhhhhhh
Sreken rodenden sonce moe Pitt te obozavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 8:09 am

Epa aj sreken rodenden i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 8:10 am

Еј истата тема сте ја поставиле и кај Тијаго, ве молам веќе да не му го честитувате овде роденденот, бидејќи овде се чеституваат родендените на нашите членовели.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 10:02 am

точно така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
kikosk
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 54
Age : 24
Location : SO MAR NA ROMANTICNA VECERA
Registration date : 2008-08-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Aвг 24, 2008 10:19 am

sreken rodenden i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Aвг 28, 2008 6:12 pm

SREKEN RODENDEN maximiliano...se najubavooooooooooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Aвг 28, 2008 6:13 pm

Sreken rodenden se najubavo vo zivotot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Aвг 28, 2008 6:17 pm

Happy Birthdayyyy :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 1:35 am

Sreken Rodenden!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maximiliano
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 419
Age : 29
Location : En Buenos Aires con Yasmin y Cielo
Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 2:11 am

Фала ви многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 2:38 am

и од мене, сите желби да ти се исполнат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 3:04 am

Happy Birthday :324рењ: и се најдобро!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 4:46 am

СРЕЌЕН РОДЕНДЕНННН
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 5:34 am

Sreken Rodenden i se najubavo vo zivotot :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 5:42 am

Sreken Rodenden i se najubavo site zelbi da ti se ispolnat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 6:56 am

Happy B-day :324рењ: .... Gleam imame use edna devica (vo horoskop) na forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 2:54 pm

Sreken Rodenden!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Aвг 29, 2008 3:01 pm

Happy birthday!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: