Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Присутност / Отсутност

Go down 
+105
PrajillaSuarez
foreveryoung.x
Endzela.♥
-adorkable.~
Marthinche*
new.york.x3
miss.LALI
Еухе.Суарез
shhz.
PajarillaEsposito
IvonnaDelCerro
Lali Forever
SummerPrincess*
Ana15
Lovely Girl
MaR (:
mariana_lali
Thiag4e
be.good.to.me*
#cyrusforever ♥
emma.snape.arashi~
zombie#
tomlinson♥
isidorajak
Steffy.Esposito
anamariia x3
Majchy.Esposito
#tinnastyles.♥
#invisible
Victorian.
CandelaVetrano
#unforgivable.
Maja=]
piixelatedstory♥
Monna
marija13
Kin4e.Thiaguella <3
XxX*Miss Egue*XxX
Tei4
sofi 13
Enche*
Лали-Еуге
maestro
Eugenia Suarez
Thiagella
WIldcat
denni
jeѕѕιe.j♥
Reese Witherspoon
.angie.
Princezi4ka
UchihaGomez♥
waldorf~bass.♥
Natalia forever
Natence
anni
Bonnie*
EuGe
emogirl
laalola
TeahPayne♥
diddi
tatjana
Elisa
Demi
pitt
The Cold One
Ange*
TheQueen.
RIKI
Rebellious angel
Cvetanka
Allen Cruz
Dea
Maje
**Dadi4ka**
marija sokolova
s1mone
Tamar4e
Jana
nutella.
_LaLi_
Amy
Вики д рејнбоу грл
Anny
ivanaaa
StefaN
ninna
Strumfce
elen4e
ANGELAN
Monika
@nu6k@
!v()n@
ivanco
Fani15
Tea
vale94
Kate
Rebeka*
Ana-Marija
Chris
*JaNa*
Simona
NateArchibald
109 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 9:52 am

Ајдеееееее...Што ви е бе на вас?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 9:56 am

Абе остај ги сеа глуматаат дека ке одат колку да направат драма(без навреда дечки)
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 10:15 am

potpolno se slozuvam so tebe bojana
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 11:15 am

Е НЕ ГЛУМАТ.Тие стварно ќе си одеа само заради онаја Маја..ама ок ги смирив И СЕГА НИКОЈ НЕ СИ ОДИ СТОПИРАЈТЕ ЛУЃЕЕЕ.СЕГОКАШ СМЕ ЗАЕДНО И НИКОЈ НЕ СИ ОДИИ!
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:21 pm

Немојте за некакви Лали и Еухе ( кој незнаеме воопшто какви се ) да си одите . Тие се ништо за мене , најубавки се ама не ги познавам .
А вас да !
И сите сте супер !
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:42 pm

Хејј луѓе јас се вратив..Пазбрав дека не треба да се верува на секому!!Но еден специјален член ме убеди да се вратам Присутност / Отсутност - Page 36 357108 ..Благодарам од се срце на тие што ми верувај иако сите ве сакм
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:45 pm

Maja.Esposito напиша:
Хејј луѓе јас се вратив..Пазбрав дека не треба да се верува на секому!!Но еден специјален член ме убеди да се вратам Присутност / Отсутност - Page 36 357108 ..Благодарам од се срце на тие што ми верувај иако сите ве сакм

hmm Ме интересира кој ти верува?пс јас те сакав како член ама испадна дека си најголема лажга и ја навреди мојата дреуга друагарка парајила суаарез не треба така да праиш девојче.
Вратете се на почетокот Go down
shhz.
Топ постер
Топ постер
shhz.


Female
Број на мислења : 4136
Age : 28
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:49 pm

Tinnie* напиша:
Maja.Esposito напиша:
Хејј луѓе јас се вратив..Пазбрав дека не треба да се верува на секому!!Но еден специјален член ме убеди да се вратам Присутност / Отсутност - Page 36 357108 ..Благодарам од се срце на тие што ми верувај иако сите ве сакм

hmm Ме интересира кој ти верува?пс јас те сакав како член ама испадна дека си најголема лажга и ја навреди мојата дреуга друагарка парајила суаарез не треба така да праиш девојче.

Присутност / Отсутност - Page 36 53912
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:51 pm

Хејј извнитете вакаа.Од се срце и барам едно големо ИЗВИНИ на Пилара Суарез зошто се ова Маријанка будалата го измисли ова со потписот погрешно ја информира Еуге.Суарез и итн јас јас сум виновна шо не си го сменав пасвордот
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
emma.snape.arashi~


Female
Број на мислења : 9020
Age : 28
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:52 pm

Mariana.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja.Esposito напиша:
Хејј луѓе јас се вратив..Пазбрав дека не треба да се верува на секому!!Но еден специјален член ме убеди да се вратам Присутност / Отсутност - Page 36 357108 ..Благодарам од се срце на тие што ми верувај иако сите ве сакм

hmm Ме интересира кој ти верува?пс јас те сакав како член ама испадна дека си најголема лажга и ја навреди мојата дреуга друагарка парајила суаарез не треба така да праиш девојче.

Присутност / Отсутност - Page 36 53912
ај ве молам без навреди!
Вратете се на почетокот Go down
http://arashiscorner.blogspot.com/
shhz.
Топ постер
Топ постер
shhz.


Female
Број на мислења : 4136
Age : 28
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:55 pm

никој не навреди!
Вратете се на почетокот Go down
Еухе.Суарез
Член
Член
Еухе.Суарез


Female
Број на мислења : 326
Age : 27
Registration date : 2009-12-25

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:57 pm

да туку тие само ја кажуваат вистината а ако не се сложуваш со то немораш воошто да цитираш Присутност / Отсутност - Page 36 31943
Вратете се на почетокот Go down
Еухе.Суарез
Член
Член
Еухе.Суарез


Female
Број на мислења : 326
Age : 27
Registration date : 2009-12-25

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 1:58 pm

Maja.Esposito напиша:
Хејј извнитете вакаа.Од се срце и барам едно големо ИЗВИНИ на Пилара Суарез зошто се ова Маријанка будалата го измисли ова со потписот погрешно ја информира Еуге.Суарез и итн јас јас сум виновна шо не си го сменав пасвордот

сори за пост.
ама незнам векје ни дали да ти верувам секогаш таа маријана криба нешто бла бла.
а ти си пре мн виновна и немора маријана да ја кривиш одма да знаеш дека јас не ти верувам во ова ичч а другите неазнам тоа е нивна работа Присутност / Отсутност - Page 36 31943 а немаш ни докази за тоа
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:03 pm

Da..stvaarno sea da se napravis it ovde majka tereza i sega okej mariajna bese da.da...bla b;a..SRAM DA TI EE..USTE NE LAZIS!Sega zosto ja krivis MarijanaaaA?Jas ne ti veruvam a i gledam clenovite pogore!
Вратете се на почетокот Go down
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
foreveryoung.x


Female
Број на мислења : 4873
Age : 27
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:04 pm

Маја.Еспосито.
изини не те знам. ама читав тоа што ти го "напишала" парајила суаарез и тоа што таа го рече. и луѓето што застанаа на нејзина страна. и луѓето што застанаа на твојата.
и како што вика Еухе.Суарез немаш докази.
барем докажи со тоа што ке кажеш зашто го напушти форумов.
така ке ти поверуваат сите и ке те прифатат пофторно. (мое мислење)
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:13 pm

стварно секогаш неа ја кривиш а не верувам дека тоа го направила таа маријана и сгурно не е таа таква туку ти сакаш само да се извадиш и да те саакат сите и да си мајка тереза и да се истајш со неа демек не сум јас крива.пфф..


Последната промена е направена од Tinnie* на Сре Апр 07, 2010 2:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:16 pm

Ама стварнооооо..таа ќе испадне криваа.и сега одма маријана е тука за заштитаа..тешко нејзе...нз како маја ти секогашшш не си крива..никој не е совршен..па дури и ти МАЈА.НО гледам дека мн лажиш и си далеку од совршенство
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
Lovely Girl


Female
Број на мислења : 2964
Age : 26
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:25 pm

Ej decki mene tato mi go zede lap topot deka nonstop sum na forumov i mi rece deka do kraj na ucilishna godina nema da go vidam,samo od kaj baba mi ke se ukl. i za sega byee fotoshop i forum! Присутност / Отсутност - Page 36 911429
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
zombie#


Female
Број на мислења : 7333
Age : 25
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:29 pm

Јанааааа Присутност / Отсутност - Page 36 911429На татко ти не Камлеон ,Леопард че му пуштиме Присутност / Отсутност - Page 36 678441 Присутност / Отсутност - Page 36 31943
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:35 pm

Јаннии :(
Оуу сејм проблем , само мајки ми : на 31 јануари ќе видиш , на 31 мар ќе видиш .. хаха ама среќа ја молам на колена и ми дозволува .
А Маја,јас стварно те сметам за добро девојче но .. навистина Маријана не е крива за се .. таа ти поставувала други слики,таа те хакнувала,таа се карала со членови .. па стварно од кога викаш ќе го смениш пасс - от и ништо од тоа .. зарем не те коштаат 30 секунди да си го смениш
Сорри Мај ама почнувам да верувам дека ти си всушност Маријана .. дека нема ни фб,ни мсн ни ништоо ни слика нема ..
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:53 pm

оу јана Присутност / Отсутност - Page 36 966691
пс маја јас стварно незнам ни во шо да верувам и како и кој е векје незнам таа маја.еспосито олд маја-маријана..стварно незнам после се ова..а за тоа ти си си крива самта која и да е маја маријана или нз..
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 3:29 pm

Таа е крива..
АнаМарија и мајак ми и татко ми ми вела че видиш на 1 на 1 на 2 ама ништо од тоа..и јас веќе на форумов зарза веќе
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeСре Апр 07, 2010 4:02 pm

Дечки овоаа тема не е за расправии...Имате фб,скајп,мсн таму ке си ги решите проблемите!!!
Вратете се на почетокот Go down
PrajillaSuarez
Член
Член
PrajillaSuarez


Female
Број на мислења : 241
Age : 31
Registration date : 2010-03-08

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:43 pm

Присутност / Отсутност - Page 36 402665


Последната промена е направена од PrajillaSuarez на Чет Апр 08, 2010 2:18 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:16 pm

Лее како не ги снимав пораките како Пиралара Суарез ме вреѓа..Иначе кој ми верује го разбирам и тој шо не ми верује го разбирам Присутност / Отсутност - Page 36 31943
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Присутност / Отсутност - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 36 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 36 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: