Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
pavloska
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 50
Age : 28
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 1:04 am

fala fala za dobredojdeto mn fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 1:53 am

welcome pavloska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 2:22 am

Dobredojde pavloska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 2:44 am

pavloska welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 3:26 am

Добредојде павлоска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 3:37 am

Welecome pavloska.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 3:49 am

welcome pavlovska ubavo pominuvaj si na forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 4:05 am

Welcome Pavloska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 4:27 am

Dobredojde Pavloska uzivaj vo forumov! :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 4:51 am

welcome pavloska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 22
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 4:55 am

Супер е што има форум за серијата!!!ЈА ОБОЖАВАМ!ПОЗЗЗЗ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 22
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 4:59 am

sakam da prasam kako se stava slika otkako se registrirav sakam da ja smenam slikata so logoto na casi angeles gledate...kako da ja smenam neznam zasto sum nova??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 5:05 am

pa odi na profil pa na avatar i posle odberi si ili kopiraj go linkot sto sakas da ti stoe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 6:11 am

off topic

Dobredojdojde i na dvete i pro4itajte si gi pravilata za da ne ima kazni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
pavloska
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 50
Age : 28
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 7:14 am

a vakvo da vi kazam pavlovska mi e prezime a imeto mi e dusica istata sum ali neso mi se izbrisa pa sega novo si napraviv ina4e fawa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 8:36 am

Natence,pavloska Welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Marina
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 119
Age : 22
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 12:19 pm

wellcomee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanje
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 45
Age : 23
Location : Con Melyy
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 1:53 pm

welcome pavloska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
***dusica***
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 43
Age : 28
Location : so rama skitam
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Ное 15, 2008 1:58 pm

decki pak jas dusica celo vreme stiskam pogresni raboti i si go brisam forumot ne mora pak da mi posakuvate welcome epa toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 16, 2008 9:08 am

Welecome ***dusica***.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 17, 2008 8:40 am

sofija ivanoska WELCOME
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 17, 2008 8:56 am

welcome sofija ivanoska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 17, 2008 2:15 pm

Welcome ***dusica pavloska***.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 17, 2008 3:45 pm

Desanka напиша:
Welcome ***dusica pavloska***.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 17, 2008 4:04 pm

Welcome na site novi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: