Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
АвторПорака
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:12 pm

kimonipasion* напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови!
Е кога не се пар како може да стои во парови? Ццц не разбирам шо има разлика ако е во парови или слики.....Бидете задоволни што пак ќе се отвори


Па ако е за во слики има една тема..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:23 pm

Епа тогаш таму коментирајте и ставајте слики.
Значи оваа останува заклучена.А Диоса Суарез , не е поентата вие да сметате и да фантазирате дека се пар туку тие навистина да биле пар во серијата да се имат бакнато во неа гушнато ( тука не се брои она во 2ра сезона кога се испомешаа паровите во 1 епизода поради Хуан Круз ).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:27 pm

инаку беа пар али според хуан круз таа требаше да роди дете од него ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:30 pm

anamariia x3 напиша:
Епа тогаш таму коментирајте и ставајте слики.
Значи оваа останува заклучена.А Диоса Суарез , не е поентата вие да сметате и да фантазирате дека се пар туку тие навистина да биле пар во серијата да се имат бакнато во неа гушнато ( тука не се брои она во 2ра сезона кога се испомешаа паровите во 1 епизода поради Хуан Круз ).

Па ние не фантазираме.. Ама како сакате оставете ја заклучена и готово... Не сакам да се карам со никого а посебно за Некој од ангели..... ДА НЕСПАМИРАМЕ ПОВЕЌЕ!


tianna♥ напиша:
инаку беа пар али според хуан круз таа требаше да роди дете од него ;)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:38 pm

tianna♥ напиша:
инаку беа пар али според хуан круз таа требаше да роди дете од него ;)

Не беше тоа реалност.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:38 pm

и сеуште и сеуште..ке спамирате заради една тема?

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:39 pm

па тоа го кажувам. СПОРЕД хуан круз.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:46 pm

Ајде доста спамираме.
Ја отворив темата за да не се лутат фановите на „парот„ Тиаго и Јасмин па ако пак се карате стварно ќе се пожалам кај Стефан да даде казни на тие што се караат.
И ќе повторам - не се карајте,ако некој каже мислење не му дофрлувајте!И ќе бришам СПАМ и секако караници кои и онака нема да ги има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 4:14 pm

anamariia x3 напиша:
Ајде доста спамираме.
Ја отворив темата за да не се лутат фановите на „парот„ Тиаго и Јасмин па ако пак се карате стварно ќе се пожалам кај Стефан да даде казни на тие што се караат.
И ќе повторам - не се карајте,ако некој каже мислење не му дофрлувајте!И ќе бришам СПАМ и секако караници кои и онака нема да ги има


Ана-марија фала што ја отклуче!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 11:57 am

Се пар..и Мариана и Петер раскинаа па нека се затвори темата ако е за така :)
И да не биле пар ние си ги сакаме,некои како другари некои поинаку,не знам зошто секогаш за фановите на Еугетер е поинаку од другите,само ние не сме во паво и итн.Епа не е така :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 12:13 pm

ChinaSuarez.♥ напиша:
Се пар..и Мариана и Петер раскинаа па нека се затвори темата ако е за така :)
И да не биле пар ние си ги сакаме,некои како другари некои поинаку,не знам зошто секогаш за фановите на Еугетер е поинаку од другите,само ние не сме во паво и итн.Епа не е така :)

Мариана и Петер БИЛЕ пар и во приватен живот а и СЕ еден од главните парови во серијата т.е. Мар и Тијаго

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 12:13 pm

биле и се :)
сликата покажува се :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 12:55 pm

Исто и Еугетер :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 1:01 pm

Леле бе кога ќе сватете дека Еуге и Питер никогаш не биле пар... Вие ја обожавате Еуге и од машките највеќе го сакате Питер и ги направивте пар.. Вие па ги сакајте и двајцата, ама они не биле пар.. Исто како и јас сега да викам дека Лалитер се заедно, кога за жал не се.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 1:11 pm

Добро сите имаме раслично мислење и нема потреба да се караме овде повеќе :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 3:11 pm

Да се сложувам со Бисера!
Можеби не биле пар,но ние ги сакаме како пар како вие што ги сакате Лалитер!
И ако не биле вие немате право да ги навердувате!
секогаш ние кога ќе престанеме да пишуваме во темата за Лалитер вие сакако пишувате кај Еугетер!
И ЛАЛИ И ПИТТ РАСКИНААА!
Е така да знајте и ако не сакате да ги навредуваме Лалитер вие нема да ги навредувате Еугетер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 05, 2011 3:42 pm

ВЕ МОЛАМ ПРЕТСАНЕТЕ! Темава се вика жалби а ја наполнивте со караници.. ццццццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Фед 06, 2011 3:45 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
Исто и Еугетер :)

не можам да се изнасмеам ..

Spoiler:
 

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Фед 06, 2011 8:12 am

Пукни ако сакаш гаље не ми е:)
сори фор спам,не се занесувам со тие шо се на најниско ниво слегнати појќе :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
melody~
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 203
Age : 24
Registration date : 2011-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Фед 06, 2011 8:29 am

Абе јас неможам да сватам како се мешате вие фановите на лалитер можда некој си верува во еухетер и вие немора одма да почнувате лелееле не биле пар ниту ке бидат ниту ова ниту она!И да биле пар и да не биле ние си ги сакаме како пар и вие неморате одма да се мешате толку од мене и сори за спам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Фед 06, 2011 2:57 pm

melody~ напиша:
Абе јас неможам да сватам како се мешате вие фановите на лалитер можда некој си верува во еухетер и вие немора одма да почнувате лелееле не биле пар ниту ке бидат ниту ова ниту она!И да биле пар и да не биле ние си ги сакаме како пар и вие неморате одма да се мешате толку од мене и сори за спам.
Кој се меша бе девојче?
Ти кога навредуваш ние нема да седеме со скрстери раце.Ако вие не ја навредувате Лали никој нема да ја навредува Еуге и крај.Истото важи и за Лалитер и Еугитер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Фед 10, 2011 6:21 am

nemav nisto loso napisano vo temata LALI NEMA FACEBOOK a ja izbrisavte????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Фед 10, 2011 1:37 pm

^ нема врска . темата не беше потребна и онака никој не коментираше во неа.
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Фед 13, 2011 11:46 am

VO GOTOVI GRAFIKI STAVIV SLIKA POLA SAT JA PRAEV A SEA GLEDAM IZBRISAN POSTOT!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 26, 2011 5:28 am

Не е некоја голема жалба, ама ми смета веќе
Кога си отвараме теми, и ги отвараме со наслови што ние сакаме, НЕ МОРА модераторите да ни го менат името на темата. -.-
Ај нека отворат тие тема со свој наслов, и после друг да и го смени?! -.-
ќе се пронајде тој/таа ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 34 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: