Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:20 am

.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови!

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

Па не пар ама се имаат бацено и сл. оти во парови има многу парови кои не биле парови а се имат бацено и.т.н., а и вале и лука се имаат бацено еднаш во серијата лука ја сакаше Вале ама во 2 сезонс.. и готово да не пишуваме тука во жалби само да спрамираме за паровите„

Од еден бакнеж ако сметате „пар“ секоја чест.
Spoiler:
 

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:28 am

sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови!

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

Па не пар ама се имаат бацено и сл. оти во парови има многу парови кои не биле парови а се имат бацено и.т.н., а и вале и лука се имаат бацено еднаш во серијата лука ја сакаше Вале ама во 2 сезонс.. и готово да не пишуваме тука во жалби само да спрамираме за паровите„

Од еден бакнеж ако сметате „пар“ секоја чест.
Spoiler:
 

Па добро не еден бакнеж и плус во 3 сезона мар му беше лјубоморна дека го сакаше тијаго и пак ги праеа како пар..

Извинете за спам досега.. И повеќе да не пишуваме тука за лалитер и еугетер..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:33 am

Очигледно поимот „пар“ не е јасен некому.

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 11:37 am

Повече да не пишуваме тука во темата жалби..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 11:40 am

ПРЕСТАНЕТЕ СО СПАМ!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 11:48 am

Се извинувам за спамот повеќе не пишам во оваа тема за Еугетер и Лалитер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 11:59 am

Се извинувам што ја заклучив но според мене цело време се караат во таа тема и нема никогаш да престанат.А парот не е ни пар.
Има тема еухе и петер во слики таму можете да ставате слики.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:00 pm

да таму може да коментираат, и мислам најубаво да не се отвара нова тема :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:04 pm

Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:08 pm

anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

знам де затоа добро што ја избриша макар и да не смеело.
и онака тие никогаш не биле пар во серијата зошто да стои темата џабе.и онака во неа имаше само караници

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:08 pm

anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:12 pm

Па 100 пати ве предупредивме. Тоа е тоа, неможеше веќе, колку и да кажувавме не престанавте.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:13 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие..
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
http://angeli.forumakers.com/t522p340-topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:20 pm

anamariia x3 напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие..
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
http://angeli.forumakers.com/t522p340-topic

Јас не се карам со никого за Лали еуге и двете ми се идоли ниту пак за Лалитер или Еугетер и сл. смао велам дека има кавги и има и во оваа тема кapaници:

http://angeli.forumakers.com/t5363-topic

Па нормално неке се заклучи така и за Еуге и Пит темата..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2707
Age : 23
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 12:36 pm

Abe a vo koja nema... sekade ima karanici.... :$
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 3:07 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие..
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
http://angeli.forumakers.com/t522p340-topic

Јас не се карам со никого за Лали еуге и двете ми се идоли ниту пак за Лалитер или Еугетер и сл. смао велам дека има кавги и има и во оваа тема кapaници:

http://angeli.forumakers.com/t5363-topic

Па нормално неке се заклучи така и за Еуге и Пит темата..

зошто да се заклучи таа тема ? Таа тема има вредност .. што има караници модераторите нека ги избришат тие постови и нека предупредат ! .. а таа за Еугетер темата повеќе немаше вредност сликите кои беа до сега од нив најдени беа поставени повеке не се заедно нема ништо значи ..
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Фед 03, 2011 6:06 am

Ако сакате остајте ја вака избришана но и во таа тема се караа и во еуге и пит ке ги зибришта мод/ караниците како за на оваа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Eugesuarez*
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 51
Registration date : 2011-02-01

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 8:10 am

Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 8:40 am

Eugesuarez* напиша:
Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин?

zaklucena bila
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 2:01 pm

Eugesuarez* напиша:
Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин?

Заклучена е а кога некоја тема е заклучена не може да се ис праќа постови таму..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 2:27 pm

Леле значи колку сте... Сте фатиле да се карате за една тема зошто се избришала зошто вака па ств.. нека ја избрише и нова ќе се отвори.. џабе спам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 2:37 pm

Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:04 pm

anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:06 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови!
Е кога не се пар како може да стои во парови? Ццц не разбирам шо има разлика ако е во парови или слики.....Бидете задоволни што пак ќе се отвори

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Фед 04, 2011 3:07 pm

kimonipasion* напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови!
Е кога не се пар како може да стои во парови? Ццц не разбирам шо има разлика ако е во парови или слики.....Бидете задоволни што пак ќе се отвори

Yup.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 33 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: