Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 8:54 am

А има некои ете ќе посочам кон Искра(не ми се лути)
На пр. во темата Лејди ГаГа:
јас ќе напишам мислење
и искра- ја обожавам
ќе напиши некој друг мислење и таа пак ист пост
Повеќе постови, а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 9:11 am

imam MK font ama neznam kako se mesti pisi samo DONE stisnav i pak nisto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 2:00 pm

Луѓе,во фотошоп цело време се отвараат исти натпревари само со различен наслов..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 2:02 pm

Perry. напиша:
Луѓе,во фотошоп цело време се отвараат исти натпревари само со различен наслов..Зборевме за оваа ама никој не не послуша.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 2:06 pm

И стварно не гледам што проблем има, еден под-форум да се отвори за натпревари..па нека се трупаат таму, а не вака..

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Јан 12, 2011 4:19 pm

Да, и јас приметив, и џабе коа се откажувате на сред натпревар, само отвараат и седат така..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Јан 14, 2011 2:57 am

немора посебен под-форум само за натпревари,нека има 2-3 натпревари еве на пример анимации,комплети,банери и тоа.шо мора само за банери да ги има 2-3. ;/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 6:21 am

melody~ напиша:
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Мелоди е само за симон! а хаиме за таа човечето :))))))))))))))))

ChinaSuarez.♥ напиша:
melody~ напиша:
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Мелоди е само за симон! а хаиме за таа човечето :))))))))))))))))

china.suarez♥ напиша:
melody~ напиша:
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Мелоди е само за симон! а хаиме за таа човечето :))))))))))))))))

Превземете нешто, веќе не се трпи!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 7:03 am

Да и превземете нешто само се караат за еуге и лали или лали била поубава а еуге нз шо или обратно така прават некои фанови на лали или на еуге превземете нешто ве молам само се караат..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 7:06 am

Можеме до утре да збориме, ама на секој член на форумов јасно му е кој прв почнува. Чии фанови. :)
[не е за карање, мислење кажувам]

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 7:51 am

Не не, почнуваат само афновитѕе на Еуге и фановите на Ллаи почнуваат само секогаш различно не може да се каже дека почнуваат фановите не лали или на еуге кога се гледа дека секаде почнуваат или едните или другите..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 8:00 am

Јас не нагласив кој почнува

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 1:56 pm

Се сложувам со Токи,прво гледајте ја вината во себе,а потоа во фановите на Лали (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Фед 01, 2011 2:03 pm

Дечки јас сакам да се пожалам за надгледувачите...не си ја вршат добро работата..јас мислам дека треба да се сменат..(мое мислење )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 6:58 am

Ја имат избришано темата за Еугетер! Па не е фер има многу фанови на форумов а вие не постоеле и ја избришавте! Ако е до караниците нека не пишуваат повеќе во темата фановите на Лалитер! И готово!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 7:52 am

^ Теми не смее да се бришат!
А ако не е избришана туку заклучена и преместена во КАНТА мора да има добра причина, но прво мене треба да ме прашате.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 7:54 am

Стефан да анамарија ја ЗАКЛУЧИ ради тоа што цело време се карале наполане полно страни со караници.
и ги предупрев повекје пати али очигледно не се разбираат.
и темата е само заклучена не е во архива стевена ко така јас ке ја отклучам
и модераторот на таа тема ке си бриши постови затоа се модераторите

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 


Последната промена е направена од .tinniie :) на Сре Фед 02, 2011 7:56 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 7:56 am

Мислев заклучена не избришана ^

А за да не се караат можете тие шо сте админи да им речите да не се караат во темата и да не спамираат со тоа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 8:27 am

ako brisat temi ne treba da se brizat zosto nekoj ima sliki vo niv zacuvano
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 8:37 am

Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 8:47 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 9:54 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:04 am

vo serijata ne bile ama vo stvarnost da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:05 am

.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови!

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Фед 02, 2011 10:16 am

sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода?

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови!

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

Па не пар ама се имаат бацено и сл. оти во парови има многу парови кои не биле парови а се имат бацено и.т.н., а и вале и лука се имаат бацено еднаш во серијата лука ја сакаше Вале ама во 2 сезонс.. и готово да не пишуваме тука во жалби само да спрамираме за паровите„
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 32 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: