Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Next
АвторПорака
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 5:14 am

Peppy напиша:
Хах од љубомора дека сме најбоље форум! Вака не праат по познати

уеааа!!!
Бтв напишете на google Писмо до Ангелимк и тамо ке прочитате поубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 5:20 am

Ова од кога ее!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 5:27 am

Од Септември 2009
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:18 am

Maja-Marijana напиша:
Страмота.А на кој форум е ова? стави линк зошто на сликава не се гледа баш убаво за да прочитаме што пишува.Па иние да напишиме жалба за тој форум
Не мора да пишуваме...не сме до толку како нив...само онака ставив...Инаку еве линк
http://gimrzamangeli.forumakers.com/forum-f1/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:47 am

Сигурно е Хазмин-Охрид
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:51 am

Reina Gitana напиша:
Не најдов посоодветна тема...не е жалба но еве што некој мисли за форумов вон границите на АнгелиМк..Па си мислам Хелоу...толку е детски тоа...Кој го напишал треба да се засрами..СРАМОТА
http://i45.tinypic.com/2enx7vt.jpg.Не знам зошто сликава е мн.матна

кај го најде ова??? Ова е СРАМОТА!!! Боооо, неможам да верувам какви се луѓе има!!! Ако го мрази форумов нека се кажи кој е!!! КУКАВИЦА!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:54 am

Maja-Marijana напиша:
Сигурно е Хазмин-Охрид
Зошто така мислиш???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:57 am

Jas se reg i va go napisav!:
Ako najdobriot forum za angeli a toa e angelimk e najglup togas site znaat deka ljubomoris!!!!!Ako tolku go mrazis ne trebase da otvaras katastrofalen forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 6:59 am

супер и напиша!!! Така заслужва!!!
како можи така не сваќам!!! Жими се не сваќам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 7:01 am

Ова е одамна и сигурно е од некој што тогаш не мразеше и после го банираа. Мислам дека отвори тема кај што го стави во линк ова ама после во канта беше темата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
sofi 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1237
Age : 22
Location : BT
Registration date : 2009-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 7:05 am

Tei4 напиша:
Jas se reg i va go napisav!:
Ako najdobriot forum za angeli a toa e angelimk e najglup togas site znaat deka ljubomoris!!!!!Ako tolku go mrazis ne trebase da otvaras katastrofalen forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да да! Видоф сега тоа го имаш напишано! Страмно е и глупаво да прават вакви рабботи!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 8:24 am

Абе ова она го направила!Гледате дека никој не е зачленет и нема модератори.Само една е тема и ја напишала она!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 8:27 am

Jana-Cielo напиша:
Абе ова она го направила!Гледате дека никој не е зачленет и нема модератори.Само една е тема и ја напишала она!

За кој мислите дека го напишал оваа??Неможев баш да сватам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 8:28 am

Reina Gitana напиша:
Maja-Marijana напиша:
Сигурно е Хазмин-Охрид
Зошто така мислиш???

Паа таа не вреѓаше само
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:10 am

Ako mislis za mene Maja-Marijana dosta me napagas!Bidejki i vo forumski igri istoto go napravi!!!!!!So se me napagas be!!!!!!!Aj malce gledaj si za sebe!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:12 am

Tei4 напиша:
Ako mislis za mene Maja-Marijana dosta me napagas!Bidejki i vo forumski igri istoto go napravi!!!!!!So se me napagas be!!!!!!!Aj malce gledaj si za sebe!

Не зборува за тебе него за една која сега е банирана заради вреѓање на СИТЕ членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:13 am

A od kaj znaes moze az mene zbori!Aj ke ja pocekam!Da ja pregledam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:16 am

па пи6ува ХАЗМИН-ОХРИД а ти си ТЕИ4 мислам дека има разлика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:16 am

Ne be Tei4 ne zborime za tebe ne se luti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:21 am

Dobro....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:22 am

Tei4 напиша:
Dobro....
Гледаш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:24 am

Збориме за ХАЗМИН-ОХРИД од Хазмин до Теи4 има ехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 9:25 am

Maja-Marijana напиша:
Збориме за ХАЗМИН-ОХРИД од Хазмин до Теи4 има ехехе

Да тои и јас и го казувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 10:30 am

Дечки читајте убаво да нема многу збунувања заради една грешка!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 11:58 am

Da da

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: