Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хит на неделата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Одбери една
1. Guarda tu fe
44%
 44% [ 24 ]
2. Casi Angeles
24%
 24% [ 13 ]
3. No te rindas
18%
 18% [ 10 ]
4. Dos ojos
14%
 14% [ 8 ]
Општо гласови : 55
 

АвторПорака
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 5:19 am

крис ете ја ти ставив..не е од концерт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*CaSi Un AnGel**
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 23
Registration date : 2009-06-10

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 6:20 am

Dos ojos
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 6:46 am

Dos ojos
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 22
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 6:56 am

no te rindas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 8:59 am

Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
olence06
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 2
Age : 26
Registration date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 12:20 pm

мене најмногу ми се свиѓа од јасмин - те перди
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 3:51 pm

Ова ке се одложи бар сега засега, се жалат дека сметало кога слушате музика!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 23, 2009 10:32 am

ок а за во иднина можи и во анкетата да биде и ун пасо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 27
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 23, 2009 10:38 am

no te rindas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 22
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 27, 2009 7:45 am

Некој ако знае да ми каже која е таа песна guarda tu fe ??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 22
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 27, 2009 7:51 am

Princezi4ka напиша:
Некој ако знае да ми каже која е таа песна guarda tu fe ??????
maco guarda tu fe ja pee sielo vo 2 sezona
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 22
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 28, 2009 5:56 am

Фала Тефи што ми кажа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Чет Jул 02, 2009 7:52 am

Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Jул 08, 2009 11:50 am

Guarda tu fe
-навистина махерски направена песна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Jул 22, 2009 8:25 am

Па........јас мислам дека хит на оваа недела треба да биде Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хит на неделата
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: