Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хит на неделата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Одбери една
1. Guarda tu fe
44%
 44% [ 24 ]
2. Casi Angeles
24%
 24% [ 13 ]
3. No te rindas
18%
 18% [ 10 ]
4. Dos ojos
14%
 14% [ 8 ]
Општо гласови : 55
 

АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Чет Јун 18, 2009 4:53 pm

Ке видиме, и така за еден ден си знаете вие да си изгласате песна онака маратонски

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:07 am

Ајде гласајте за хитот на неделата што следува, јас сум за Guarda tu fe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:08 am

Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:13 am

Dos ojos
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:15 am

Ај, нека биде "No te rindas".
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:20 am

Casi Angeles - некако другите потажни ми се затоа оваа ја избрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:22 am

Casi Angeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 5:26 am

Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 6:04 am

Casi Angeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 6:11 am

Casi Angeles

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 6:35 am

Guarda Tu Fe дефинитивно!
Многу нежна песничка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 6:58 am

Guarda Tu Fe дефинитивно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 12:39 pm

dammy напиша:
Guarda Tu Fe дефинитивно!
Многу нежна песничка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 1:49 pm

guarda tu fe definitiv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 1:57 pm

Дефинитивно,Guarda Tu Fe,мн.убава нежна песна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 2:09 pm

100% Guarda Tu fe ќе победи иако јас гласав за Casi Angeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 2:19 pm

EuGe напиша:
Дефинитивно,Guarda Tu Fe,мн.убава нежна песна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
a_n_g_e_l_a
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 585
Age : 22
Location : nekade daleku so simon
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 2:34 pm

Guarda Tu fe definitivno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 3:09 pm

Guarda tu fe -мојата омилена песна :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Саб Јун 20, 2009 3:59 pm

Guarda tu fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 4:30 am

Casi Angeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 5:08 am

Дечки јас Guarda tu fe ја имам од некојси концерт, да не ја има некој оригинал за поубав квалитет на хитот на неделата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 5:16 am

Jaс имам со малку подобар квалитет ,не е мн добар ама е подобаар од тој од концерти

Download Cielo - Guarda Tu Fe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 5:17 am

еве                                                                                                                               4shared.com/file/76688350/64437479/Guarda_Tu_Fe.html?s=1


Последната промена е направена од ankiimk на Нед Јун 21, 2009 5:19 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Нед Јун 21, 2009 5:19 am

ај...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хит на неделата
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: