Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хит на неделата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Одбери една
1. Guarda tu fe
44%
 44% [ 24 ]
2. Casi Angeles
24%
 24% [ 13 ]
3. No te rindas
18%
 18% [ 10 ]
4. Dos ojos
14%
 14% [ 8 ]
Општо гласови : 55
 

АвторПорака
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:35 am

Гласам за Voy por mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:41 am

glasav za A ver si pueden

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:42 am

Bube напиша:
Гласам за Voy por mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 8:04 am

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 2:17 pm

A Ver Si Pueden!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:03 pm

А ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:30 pm

A ver si pueden... победува нема сумње
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:36 pm

Wiiii..Znaci imam edno prasanje,sea forumov koa ke go uklucime ke sviri pesnata ili na www.angelimk.net?Toa ne mi e jasno!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:41 pm

Форумот и адресата која ја напиша ти е една иста работа , песната која ја одбравте веќе од другата недела ке се појави на главната страна на форумов!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:50 pm

A Ver Si Pueden дефинитивно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 3:51 pm

Voy Por Mas
И јас оддамна ја немам слушано.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:00 pm

Chris напиша:
Форумот и адресата која ја напиша ти е една иста работа , песната која ја одбравте веќе од другата недела ке се појави на главната страна на форумов!
Okej Chris,sea mi se razjasni!Fala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*CaSi Un AnGel**
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 23
Registration date : 2009-06-10

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:02 pm

A ver si Pueden:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:02 pm

voy por mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:08 pm

*CaSi Un AnGel** напиша:
A ver si Pueden:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:32 pm

Пак вие цитатот за глупости го користите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:32 pm

така де како да не можат самите да си напишат туку го цитираат и тоа само за авер си пуеден а и не е единствената 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:52 pm

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 8:15 pm

sega koga ke stavete pesni za narednata nedela stavete i od tretata sezona ne samo od prvata i vtorata sezona za glasanje

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Јун 17, 2009 4:09 am

Мислам дека не би било логично кога кај нас ни 2 не е заршила.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Јун 17, 2009 4:46 am

Thiago - Nena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Јун 17, 2009 6:16 am

Гласав за Nenes bien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Јун 17, 2009 6:51 am

SE RAZBIRA A VER SI PUEDEN
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Сре Јун 17, 2009 12:05 pm

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Чет Јун 18, 2009 4:49 pm

Еве ја А Вер Си Пуеден почна, а глсањето за следната недела кога ќе е?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хит на неделата
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: