Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хит на неделата

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Одбери една
1. Guarda tu fe
44%
 44% [ 24 ]
2. Casi Angeles
24%
 24% [ 13 ]
3. No te rindas
18%
 18% [ 10 ]
4. Dos ojos
14%
 14% [ 8 ]
Општо гласови : 55
 

АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:30 pm

Гласајте за песната која најмногу ви се допаѓа, онаа што ке победи ке свири на главната страна на форумот цела недела, а за тоа време се разбира ке се гласа за наредниот хит

од денес па натаму гласајте, за од другата недела веќе да имаме хит!


Последната промена е направена од Chris на Саб Јун 20, 2009 5:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:31 pm

Thiago - Nena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:34 pm

Nena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:34 pm

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:34 pm

А вер си пуеден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:46 pm

Мојот глас е за Voy Por Mas би сакал да се потсетам на неа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Пон Јун 15, 2009 5:50 pm

jas se dvoumev pomegu voy por mas i a ver si pueden no mislem deka sega se dava 2 sezona da bide a ver si pueden no sekoj si ime pravo na glas (jas glasav za a ver si pueden)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 1:00 am

Nenes bien.. и
A ver si pueden
сепак гласав за ненес биен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 21
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 1:32 am

Voy por mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 21
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 2:04 am

ja sum za a ver si pueden :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 21
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 2:18 am

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 22
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 2:45 am

A ver si pueden!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 22
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:03 am

Voy por mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:09 am

а ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reese Witherspoon
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 632
Age : 22
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:11 am

voy por mas i a ver si pueden se najubavi od navedenite no sepak glasav za a ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:32 am

Хит на Неделата
3. A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:35 am

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:40 am

Voy por mas, одамна ја немам слушано.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 4:55 am

AR Group напиша:
А вер си пуеден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 5:35 am

Nenes bien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
a_n_g_e_l_a
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 585
Age : 22
Location : nekade daleku so simon
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 5:40 am

nena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 5:43 am

Aver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 22
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:18 am

Dali toa A ver si pueden pobedi?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:24 am

A ver si pueden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   Вто Јун 16, 2009 6:26 am

Marianella напиша:
Dali toa A ver si pueden pobedi?
се надевам.. таа е најубава од сите овие .. но и ненес биен е супер песната .. се надевам дека барем еден ден цеел дека ке ја слушаме на форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хит на неделата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хит на неделата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: