Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Подфорумите за серии повторно отворени!

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Подфорумите за серии повторно отворени!   Пон Јун 15, 2009 4:53 pm

Знаете дека овие подфоруми беа затворени за да форумот ТВ ФОРУМ
добие популарност, но веќе е време да се отклучат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Подфорумите за серии повторно отворени!   Сре Јун 17, 2009 12:06 pm

ОК!Супер!Ќе можеме да дознаваме новости за ТВ Сериите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
 
Подфорумите за серии повторно отворени!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: