Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 3:43 pm

Bojannchy~ напиша:
Hey~ епа јас сум новаа тука од порано го знаев форумов али незнам зошто мака ми беше да се реговам.и сега се реговав и е пре пре красенн иначе знам да ставам потпис и аватар сеа тоа бла бла.иначе сум од Кичево и имам 13 години

убаво да си поминувашш (и мило ми е што ги стави моите икони )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Апр 03, 2010 3:14 am

Добредојде Бојаннчуу имај убав помин!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Апр 03, 2010 5:15 pm

Добредојде Бојана!Убав престој!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 12:37 am

Добредојде dida ! Убав престој...Се надевам дека тука со нас ќе се забавуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 3:48 am

Dobredojde dida!Ubav pomin!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 9:18 am

Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde dida!Ubav pomin!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 10:22 am

Добредојде ана.еуге убав помин!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnamarijaDelCerro*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 53
Age : 22
Registration date : 2010-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 1:49 pm

zdravo jas sum nova
kako se redi potpis?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 1:54 pm

Добредојде!
Добар помин!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 04, 2010 2:11 pm

Dobredojde Anna Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 4:01 am

Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde Anna Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 4:28 am

analia forever напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde Anna Marija

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnamarijaDelCerro*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 53
Age : 22
Registration date : 2010-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 7:42 am

фалаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 7:49 am

Добредојде Ана Марија имај убав помин на форумов и биди редовна!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 8:10 am

Miss.Lopilato* напиша:
Добредојде Ана Марија имај убав помин на форумов и биди редовна!!!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 11:08 am

Еуге.Суарез напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde dida!Ubav pomin!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 12:41 pm

Mariana.Esposito напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde dida!Ubav pomin!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 1:20 pm

Najubaf pomin na site novi clenovii!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 2:19 pm

william.~ напиша:
Mariana.Esposito напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
Dobredojde dida!Ubav pomin!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 05, 2010 2:21 pm

Добредојде на сите нови членови!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 06, 2010 2:30 am

Добредојдовте сите нови членови.Имајте ПРЕКРАСЕН престој на најдобриот форум во Македонијаа.Уживајте!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 06, 2010 5:32 am

Еуге.Суарез напиша:
Добредојдовте сите нови членови.Имајте ПРЕКРАСЕН престој на најдобриот форум во Македонијаа.Уживајте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emiliaattias
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1101
Age : 23
Location : Македонија
Registration date : 2009-10-17

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 06, 2010 10:20 am

BIENVENIDOS, Y DISFRUTEN!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 12, 2010 2:42 pm

Добредојдовте сите нови мемберрсс!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Miss.Igarzabal
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 128
Age : 22
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 15, 2010 10:27 am

Hello! Јас сум нова тукаа иначе форумов е пре најубав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: