Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
baca
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 17
Age : 22
Registration date : 2010-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мар 29, 2010 8:57 am

ok falaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мар 29, 2010 8:58 am

baca напиша:
ok falaa

no problem!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мар 29, 2010 9:07 am

Welcome glorija94 ! Мислам дека не погреши што се зачлени на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anastasi4ka
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 312
Age : 22
Location : Некаде далеку со Justin Bieber
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мар 29, 2010 3:06 pm

baca напиша:
Jas sum nov clen i ako moze da mi gi objasnete pravilata so da praam a so ne
Додродојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мар 30, 2010 3:35 am

Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на форумчево!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мар 30, 2010 9:22 am

Добредојдовте на сите нови мемберс!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мар 30, 2010 9:23 am

Еуге.Суарез напиша:
Добредојдовте на сите нови мемберс!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мар 31, 2010 7:27 am

Welcome everybody ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мар 31, 2010 7:28 am

AnnaMarija* напиша:
Welcome everybody ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 4:40 am

Sarchy.Esposito напиша:
AnnaMarija* напиша:
Welcome everybody ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 5:35 am

analia forever напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
AnnaMarija* напиша:
Welcome everybody ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ev4e-Paz
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 7
Age : 23
Registration date : 2010-03-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 6:36 am

kazite neso novo od kaj ste da se zapoznajme ama samo zenski :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 7:48 am

Добредојдовте сите нови членови

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 8:23 am

Dobredojdovte Site Novi Clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sol
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 482
Age : 22
Registration date : 2010-04-01

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 01, 2010 8:36 am

Jas ne sum nova jas sum devojceto pred nekoe vreme BACA no si ja zaboraviv lozinkata i zatoa sega imam nov se nadevam deka nema da smeta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 23
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 5:15 am

Добердојдобте нови членови!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 5:17 am

Добредојде на сите нови членови!!
Забавувајте се!!
Дружете се!!
И бидете редовни!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 8:56 am

Добредојдовте сите нови,мили членовииииииииииииииииии!!!!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 8:57 am

Добредојдовтее , сите нови членовии....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 8:58 am

Еуге.Суарез напиша:
Добредојдовте сите нови,мили членовииииииииииииииииии!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 9:38 am

marija13 напиша:
Добердојдобте нови членови!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 1:46 pm

Hey~ епа јас сум новаа тука од порано го знаев форумов али незнам зошто мака ми беше да се реговам.и сега се реговав и е пре пре красенн иначе знам да ставам потпис и аватар сеа тоа бла бла.иначе сум од Кичево и имам 13 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 1:59 pm

Епа добредојде!
Добар помин!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 2:38 pm

fawwa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 02, 2010 2:41 pm

Lovely Girl напиша:
Епа добредојде!
Добар помин!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: