Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 12:38 pm

People,jas mu prativ po PP na Stefan od forumov da mi go smeni vo Peace Girl(Pomoshnik Administrator e)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 12:43 pm

http://www.angelimk.net/forum-f25/topic-t4078.htm
Зошто е заклученаа??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 1:08 pm

затоа што роби ќе ги заклучи сите теми и ќе се започне нов процес..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 1:27 pm

Uh da
Se izvadiv od pamet
Ostanale ushte samo 3 temi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 1:31 pm

I jas se izvadiv od pamet rekov sho se sluce so papkata fotoshop hhh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
sol
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 482
Age : 21
Registration date : 2010-04-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 2:19 pm

доволно ли ми е голем потписот или премногу ми е голем?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 2:43 pm

Што се случило со ГАЛЕРИИТЕ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 2:51 pm

Брат читај во дискусии за графиките и ќе разбериш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 2:57 pm

Ништо не разбрав...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 3:01 pm

Lovely Girl напиша:
Ништо не разбрав...

твоја работа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 17, 2010 3:17 pm

Отворете си нови галерии (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 1:13 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 2:48 am

London Eye напиша:
http://www.angelimk.net/forum-f48/topic-t4022.htm
ве молам клуч

андреј немој да се лути после ??
на глава ќе ми се качи :Д
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 3:22 am

Robert ne trebase vaka da prais bes prasanje na dr. 4lenovi.Nezna4i deka ako si moderator mozes da prais so sakas!!!!!!
Si ja sakame galerijata nazad
Jana-Cielo i Thea*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 3:54 am

Thea* напиша:
Пишав порака ама не добив одговор...Дали може д ми го смените никот во TheaEsposito? Ве молам

Ве молаааааааам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 3:55 am

Princessa94 напиша:
И јас сакам да си го сменам во Miss.Lanzani..

Вее молаам највеќее....

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:16 am

Ви благодарам што ме ставивте за портал уредувач сега ке ставам новости!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:18 am

perfectly.bad напиша:
London Eye напиша:
http://www.angelimk.net/forum-f48/topic-t4022.htm
ве молам клуч

андреј немој да се лути после ??
на глава ќе ми се качи :Д

се надевам дека нема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:23 am

Bonnie* напиша:
Ви благодарам што ме ставивте за портал уредувач сега ке ставам новости!
maan veke ti chestitav lichno ali eve pak
Welcome in the PORTAL ANGELIMK CLUB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:35 am

Честито боки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:40 am

Данкееее роббзии данкее сарзуу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:41 am

Честитоо Бонии....

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 4:42 am

фалаа хаан!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 5:03 am

Честитооо Бонни

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 5:04 am

Bojanna* напиша:
Честитооо Бонни

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: