Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 11:32 am

Ana-Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 12:21 pm

Луѓе што ни стана не тргнале од ТОП 10 форуми

http://www.macedonianforum.net/

Некои со 1 или2 членови има,да не е грешка??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 12:56 pm

и двата мои форума ги тргнале, ова е некоја завера против мене

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 12:57 pm

А кој можи тоа да го направи ни Ангели го има ни ТВ форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 1:08 pm

Chris напиша:
и двата мои форума ги тргнале, ова е некоја завера против мене

Па и други тргнале Родители и Деца пример
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 1:10 pm

Аха да сега видов, тој форум беше прв и многу голема активност имаше, сега само глупите ги оставиле не знам што е..

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 2:18 pm

стварно што е работата?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 6:13 am

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC............LUDI SE OVIEEE...JAS POIMA NEMAM ZS VAKA PRAVAT.XD NE MI SE VERUVA COOLZONE NA 1 MESTO HAHAHAHAHA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 6:27 am

EMO не мишувај со големи букви цело време, исклучи го Caps Lock освен ако не ставаш голема буква на некој збор

а ти Анки исклучи ја опцијата bold, тоа се користи само кога се кажува нешто важно!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 6:31 am

Chris напиша:
EMO не мишувај со големи букви цело време, исклучи го Caps Lock освен ако не ставаш голема буква на некој збор

а ти Анки исклучи ја опцијата bold, тоа се користи само кога се кажува нешто важно!
ne se vikam emo tuku tea i bidejki nemozam nikot da mi bide tea emogirl se vikam a chris izvini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 6:53 am

Знам дека не се викаш емо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 6:55 am

Крис што е ова горе галерија?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 7:02 am

da stvarno sto e?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 7:06 am

Хахаха сакав нешто да направам ама ми се отвори многу работа, сега и батонот горе не е ист треба да правам нов, инаку тоа ке биде галерија на форумов јас ке ставам таму оргинални слики со права од официјална страна каде што се наменети за пресот, но и вие ке ги имате после ке ги поставам сите ова проба беше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 7:14 am

А само администраторите ќе можат да ставаат таму слики?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:14 am

Јас само к ставам таму слики затоа што јас ги имам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:16 am

Аха,ок,па тогаш Крис избриши ја сликата јас што ја поставив и сру што ја поставив мислев дека можеме сите да ставаме слики.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:21 am

Da.. moze site da stavat...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:32 am

ООф кај било тоа Галерија јас се изнамачив барав по цел форум а тоа глеј кај било.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:42 am

AR Group напиша:
Da.. moze site da stavat...

не може сите да ставаат, си имаат членовите кај да ставаат слики

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:45 am

Ne vikam... oti ne si zabranil.. dozvoleno e zatoa... ne deka moze da stavaat.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Jул 02, 2009 8:59 am

Па мислев дека нема потреба да забранувам еве тука напишав за какви слики е тоа место

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 22
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Jул 05, 2009 8:25 am

jas se izvinuvam sto ve navrediv ako ve navrediv poso 4itam od postovite deka sum ve navredila i veke nema da se karam so vas do site 4lenovi edno golemo IZVINI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Jул 05, 2009 8:32 am

Крис сите членови во темата Добредојде на пр. пишуваат Добредојде на секој нов член а тој член не се претставил мислам дека тоа не е потребно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Jул 05, 2009 8:35 am

Ке превземам нешто и за тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: