Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
АвторПорака
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Фед 23, 2011 10:01 am

teen angels macedonia е предупредена.
И не пишувај тука за намалување на потпис и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Мар 01, 2011 6:59 am

Esposito.Lanzani е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Мар 01, 2011 7:00 am

teen angels macedonia е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Мар 04, 2011 11:48 am

-.-crazyrobot е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Мар 05, 2011 10:00 am

Esposito.Lanzani е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Мар 16, 2011 5:45 am

-.-crazyrobot е повторно предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Мар 22, 2011 11:00 am

Poli love е предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мар 27, 2011 3:28 am

А колку треба максимум да бидат потписите ?
400х200 или може и повеќе ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мар 27, 2011 4:37 am

miss.Selena е предупредена.
Канде потписот треба да е до 500х200 повеќе не!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мар 27, 2011 6:25 am

Thanks... Ај да не коментирам веќе овде ...
Се извинувам и уште еднаш фала на одговорот :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 5:57 am

ChinaSuarez.♥ е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 6:16 am

Дечки се извинувам што денес потписот ќе ми биде голем ..но утре ќе го сменам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 7:34 am

ама ај са, претерате го. вие там фенчетата на Кристијан, по толкави големи подписи, шире се цел форум од вас.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 10:43 am

ChinaSuarez.♥ e предупредена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 10:44 am

тhe.Gomez♥ е предупредена
(јас само ја вршам функцијава неможам да ти речам океј е држиго sorry :/)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 1:48 pm

La.Petisa♥ е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Апр 07, 2011 2:53 pm

Луѓе бе дајте шо направивте со потписиви ми го ширите цел форум :///
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Апр 08, 2011 5:26 am

Се извинувам и еве сега ќе го сменам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Апр 08, 2011 2:43 pm

:)) Jaс и кажав на Кате дека ке го сменам другата ден и го сторив тоа.
Вратете се на почетокот Go down
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Апр 10, 2011 1:46 pm

teen angels macedonia е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 08, 2011 1:31 am

Ајде модераторите коишто се задолжени за ова да земат малку да се фанат за работа.
~ не да спијат. ;]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 08, 2011 4:09 am

CandelaVetrano е предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 08, 2011 4:15 am

Burn.In.Hell напиша:
Ајде модераторите коишто се задолжени за ова да земат малку да се фанат за работа.
~ не да спијат. ;]

Абе фанени сме ние хаха , ама финтата е шо ретко кога некој има поголем потпис од што требит :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 08, 2011 4:20 am

Perry. е предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 08, 2011 11:49 am

-.-crazyrobot е предупредена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 41Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: