Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
АвторПорака
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 29, 2011 12:10 pm

melody~ е предупредена.

иначе тијана кој се тие ај кажи зошто јас не приметив. :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
melody~
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 203
Age : 24
Registration date : 2011-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 29, 2011 12:19 pm

сега е ок?!?!?!?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 29, 2011 12:22 pm

Ок е и ве молам да не пишувате тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 29, 2011 12:33 pm

PajarillaEsposito е предупредена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 06, 2011 1:07 pm

RebeldeAngel.♥ е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Фед 07, 2011 12:41 pm

^ Little Monster ^^ е предупредена.
( ми изгледа голем :| )

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 12, 2011 10:42 am

teen angeles macedonia e предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 12, 2011 11:22 am

ne sum predupredena! ama kazete dali visinata e golema ne sirinata zosto sirinata nema vrska samo kazete mi dali visinata e golema
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 12, 2011 11:24 am

TeenAngelesMacedonia не сум надгледувач ама ќе ти одговорам. Премногу анимации имаш. Трни некои дека има премногуу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 12, 2011 11:29 am

trgnav a i sega ne velite da menam zosto siribata nema vrska isto e ako nema sliki belo ke e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 13, 2011 4:40 am

teen angels macedonia напиша:
ne sum predupredena! ama kazete dali visinata e golema ne sirinata zosto sirinata nema vrska samo kazete mi dali visinata e golema

Како ма не си предупредена? :D
Погоре те предупредив :P
Тебе мора преку ПП да те предупредуваат за да знаеш дека си предупредена?
Боже господи спулајти ми.
Ве молам не пишувајте во темата.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 13, 2011 5:03 am

Мислам дека Теа има голем потпис.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 13, 2011 6:06 am

amazing♥ напиша:
teen angels macedonia напиша:
ne sum predupredena! ama kazete dali visinata e golema ne sirinata zosto sirinata nema vrska samo kazete mi dali visinata e golema

Како ма не си предупредена? :D
Погоре те предупредив :P
Тебе мора преку ПП да те предупредуваат за да знаеш дека си предупредена?
Боже господи спулајти ми.
Ве молам не пишувајте во темата.

so mi e gajle za pogore ami ako ne otvorev tuka jas ne gledam vo site temi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 13, 2011 6:12 am

^ Стига ајде.
Ќе предупредувам и по ПП.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 13, 2011 10:39 am

Bonnie* е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Фед 14, 2011 12:46 pm

Natence е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Фед 14, 2011 1:09 pm

Perry. е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 10:17 am

teen angels macedonia е предупредена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 11:34 am

mislam deka se e vo red sepak sirinata ne menuva nisto visinata menva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 11:38 am

Аух све се бунеш. Абре до 500 px треба да ти е потписот а тебе ти е над. Коа ќе те предупредат смени. //
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 11:41 am

ke smenam ama nisto nema da se smeni ako nema potpis ke ima bel prostor isto e ama aj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 11:50 am

abre ti imaj si potpis ne 'bel prostor XD ' ali so dozvoleni dimenzii ;)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 11:56 am

mislev na prostorot sti ostanuva ko ke go smalam potpisot e belo a ko ke e golem ima potpis isto e ama smenav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Фед 17, 2011 12:24 pm

^^
Знаеш, тука си у праву, али толку е кажано.//
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Фед 23, 2011 8:43 am

mozi nekoj da mi ja smali animacijata? golema e neznam kako se smalva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 41Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: