Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
АвторПорака
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 5:52 am

Да или привремено ,воопшто не ставај потпис ,потоа кога ќе се снајдеш стави си.                                                                                                               Едит:Еве ја листата на грешници  и тоа само од 1 подфорум :Добродојдовте                                                                              **Dadi4ka**
_LaLi_
Ana-Marija
Simon4e
0lgic@
dammy
~angela~
kiki4ka
ruzi4ka
kike_to
Sanjeto
bon4e
marija sokolova

                                                                                                        
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 29
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 9:39 am

Golem potpis 0lgic@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 29
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 9:46 am

Еве уште некои со голем потпис: MonI GirliciouS, elen4e, hazmin, lora21, Вики д рејнбоу грл, Mar-casi-angeles.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 9:55 am

Eve uste nekoi clenovi so golem potpis: LaLi EsPoSiTo, Ana15, ^^Iva^^, *JaNa*, dammy, krume
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:01 am

vale94,dammy,ana15
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:04 am

И на **Dadi4ka** и е голем потписот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 29
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:09 am

a moze li da se postavi pravilo site potpise da bidat samo od angeli da ne se stavaat od drugi serii poso ova e fan forum samo na angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:10 am

И на Dea и е преголем потписот 604x453
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:10 am

mojot?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:12 am

добар е твојот наталиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:15 am

pobeda напиша:
a moze li da se postavi pravilo site potpise da bidat samo od angeli da ne se stavaat od drugi serii poso ova e fan forum samo na angeli
Па и јас размислував за тоа ,ама мислам дека тоа е право на членаот ,па ќе видиме со Админ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:18 am

The Cold One напиша:
pobeda напиша:
a moze li da se postavi pravilo site potpise da bidat samo od angeli da ne se stavaat od drugi serii poso ova e fan forum samo na angeli
Па и јас размислував за тоа ,ама мислам дека тоа е право на членаот ,па ќе видиме со Админ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:28 am

eve clenovi so imaat golem potpis: Marina, Pepi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 10:30 am

а еве други:natence,~angela~,kike_to
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:28 am

A moze li potpisot da ni bide na pr.480 ili 490x100?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:30 am

Tei4ka напиша:
A moze li potpisot da ni bide na pr.480 ili 490x100?
мислам дека помалку од 500 може а повеке не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:36 am

Дадада највеќе да е 500х150 а ако сакаш може и помалку 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:46 am

a sto e toa GFX Team i chris vrati mi go potpisot bese namalen

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:49 am

A kako moze da se stane GFX Team ili neso unapredeno?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 11:58 am

Леле многу се аман, бришам цел ден ке продолжам и после, инаку за тој предлогот за да има само потписи од Ангели не се согласувам, сепак профилот е нешто приватно и секој може да стави што сака

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 12:02 pm

Tei4ka напиша:
A kako moze da se stane GFX Team ili neso unapredeno?
Имаше пријави кој се пријавил се пријавил кој не не и завршија пријавите барем така рече Крис.Врати неколку страни назад и ке видиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 12:03 pm

Chris kaj mene ne moze da se ukluci fotoshopot i ne mozev da si go namalam potpisot a vo peint ne znaev kako se namaluva i ovde zamoliv da mi go namalat i mi go namalia kolku mozea 350x178 a ti rece deka mora da se namalat i jas ne znaev kako i od akticnite clenovi samo na mene e izbrisan jas mislam deka toa e opravdano

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 12:41 pm

е па јас знам дека кажаа да се намалат потписите кој слушнал слушнал кој не тоа е негова работа рекоа да се намалат и ја си го намалив мојот а твојот беше голем и сега нема лудки како што кажа крис така и ке си остане
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 12:51 pm

извинете.
јас не бев присутна на форумов со недели.
затоа не видов дека треба да се намалат потписите.
сега си го намалив се надевам дека е доволно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 1:00 pm

dammy напиша:
извинете.
јас не бев присутна на форумов со недели.
затоа не видов дека треба да се намалат потписите.
сега си го намалив се надевам дека е доволно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 41Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: