Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next
АвторПорака
Лали-Еуге
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 909
Age : 21
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 14, 2010 3:46 am

Miss.Lopilato* мислам дека има преголем потпис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 14, 2010 12:39 pm

Miss.Lopilato* e предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 14, 2010 1:30 pm

Сега таман е??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Фед 16, 2010 2:14 am

Аватарот на Маја ми го шири форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 20, 2010 1:30 pm

потписот на еуге со срцинја не е малку отпо4е голем?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 20, 2010 4:33 pm

♥ Euge ♥ е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 21, 2010 4:40 am

колку може максимално да е димензијата на потписот ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1644
Age : 25
Location : Велес
Registration date : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 21, 2010 5:28 am

500x200
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Фед 21, 2010 2:07 pm

Може ли да се разбереме,само тие што се одговорни да предупредуваат за потписите,а не кој стигне
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Фед 22, 2010 12:41 pm

♥ Euge ♥ e предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Фед 22, 2010 12:43 pm

Извинете,ќе си го сменам одма!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 10:03 am

aneto e предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 10:24 am

а во потписот се вбројува само сликата(мислам за големина), или и текстот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 11:27 am

pa tekstot ne treba da e podolg od potpisot sto se dimeniziite 500x200 si ima ograniceno

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 11:44 am

sega aren mi e ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 1:29 pm

Супер т и е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Фед 26, 2010 6:34 pm

aneto напиша:
sega aren mi e ?
Да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 27, 2010 4:13 am

Мојот добар е? Поради текстот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Фед 27, 2010 7:21 am

dobar e i ne komentirajte ovde ana-marija vi kaza deka e zabraneto ovde da se komentira

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Мар 01, 2010 11:50 am

14 e предупреден.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Мар 03, 2010 2:22 pm

14 e предупреден.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Мар 05, 2010 7:21 am

Sara Vasileva има голем потпис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Мар 05, 2010 8:26 am

Sara Vasileva e предупредена.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Мар 05, 2010 6:09 pm

14 e предупреден.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Мар 08, 2010 5:56 am

Ова не е за потпис,ама мислам дека Maja =] има ставено потпис,ама како аватар и е многу голем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 22 of 41Отиди на страна : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: