Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next
АвторПорака
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 03, 2009 10:15 am

ЕмоГирл е предупредена има рок до утре да го смени или намали потписот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 03, 2009 11:55 am

eve sum veke nemam potpis zs nikako da se padne dobar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 03, 2009 2:21 pm

ова не е извекување па да се ПАДНЕ добар потпис се што треба да направиш е да се придржуваш до правилникот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 03, 2009 2:33 pm

emogirl напиша:
eve sum veke nemam potpis zs nikako da se padne dobar

па побарај ке ти направи некој
но тоа побарај го во соодветна тема не тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 04, 2009 10:53 am

С1моне е предупредена за голем потпис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 04, 2009 12:27 pm

Извинете што се мешам но забележав дека NeSe има преголем потпис. Нејзиниот потпис има димензии 500x326.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 04, 2009 2:05 pm

Го тргнав потписот утре ќе си ставам нов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 08, 2009 9:44 am

I na clenot Euge potpisot e golem!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 08, 2009 9:44 am

EuGe е предупредена,има рок до утре да го намали потписот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 22
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 08, 2009 9:50 am

Ете,го намалив и пак извинете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 10, 2009 1:17 pm

Tatjana ima slika koja 2 dimenzija e pogolema od dozvolenata!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 29
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 2:42 am

И tatjana е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 2:50 am

го намаливP.S. CLENOT Sanje IMA GOLEM POTPIS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 7:05 am

I jas sakav toa da go kazam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 9:08 am

да и јас забележав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 10:10 am

Има кој да забележува и да кажува за нечиј потпис не мора сите да кажувате дека сте приметиле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1644
Age : 25
Location : Велес
Registration date : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 1:05 pm

Дечки ај кажете дали ми е добар потписот и ако не ми е ќе може ли некој да ми го намали оти ја не знам како
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 2:49 pm

no tebe ti e 394 na 200 a toa dvesta treba sto da ti bide inaku 394 dobro e toa d petso moze da ti bide
a jas nz kako da ti go smalam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 3:25 pm

Потписот твој не може да се намали пошто содржи gif. анимација внатре, речиси невозможно е, најдобро ке биде да го смениш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 3:33 pm

Izvinete,jas samo sakav da pomognam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 11, 2009 4:23 pm

Нема за што да се извинуваш ја ценам помошта

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Јун 12, 2009 3:34 am

Ana-Marija sori sto kazav deka na toj clen deka ima pogolem potpis od dozvoleniot ama toj sto treba ne zaprimetil znam deka ne trebase ...
не мора сите да кажувате дека сте приметиле... rece ana marija ..jas prva kazav ..sepak izvinete nema da se povtori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Јун 12, 2009 4:20 am

mojot golem li e?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Јун 12, 2009 4:26 am

да те прашам тебе нешо
зашо се имаш потпишано на потпикот By Natlia forever кога Душица го изработи потписот???
Не ми е јасно што ако пишува By Dusica а што ако By Natlia forever???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Јун 12, 2009 4:30 am

pa zaso da ne pisuva? ako e pravilo, ke go smenam ke pisuva by dusica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 41Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: