Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
АвторПорака
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 10, 2011 12:42 am

мiss reвellious. x3 е исто така предупредена
и potterholic# ја предупредив невидов дека е предупредена од теа :) ! ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 10, 2011 4:05 am

Мене денеска ќе ми биде повеќе од дозволено потписот, сфатете ве молам:)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 10, 2011 5:46 am

@laliespos е предупредена!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 10, 2011 6:23 am

денес не го тргам потписот, па што сака нека е (:

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 10, 2011 10:09 am

ама ако не го тргнете, сите ќе земат пример од вас и ќе стават такви потписи. што ќе стане со форумов. ставете ги во спојлер. разбирам дека ви е идол, и мене ми е ама мора да се воздржиме. направивте и премногу за роденденов стварно многу труд вложивте и се тоа ви се цени ама разберетене и вие нас...

-предупредени #happiness; @laliespos , мiss reвellious. x3 , potterholic#
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Окт 11, 2011 2:08 am

Maja=] напиша:
ама ако не го тргнете, сите ќе земат пример од вас и ќе стават такви потписи. што ќе стане со форумов. ставете ги во спојлер. разбирам дека ви е идол, и мене ми е ама мора да се воздржиме. направивте и премногу за роденденов стварно многу труд вложивте и се тоа ви се цени ама разберетене и вие нас...

-предупредени #happiness; @laliespos , мiss reвellious. x3 , potterholic#

се сложувам со маја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Окт 16, 2011 1:09 pm

potterholic# е предупредена :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Окт 16, 2011 4:38 pm

#happiness; напиша:
денес не го тргам потписот, па што сака нека е (:

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 17, 2011 7:16 am

♥ liampayne. во спојлер стави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 17, 2011 8:27 am

♥ liampayne. е предупредена.
Стај го во спојлер..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Окт 17, 2011 8:38 am

А може ли да ја зголемиме големината на потписот барем на 300 рх ?
Добро не мора 300 рх, 250 нека е ! Ама 500 х 200 е ствсрно мала !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Окт 18, 2011 5:27 am

Ne jas mislam deka si e taman oti pa onaka sire i tema i se .. moze da se zgolemi ama najveke do 250 .. (moe mislenje nemora da go pocituvate)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Окт 18, 2011 2:43 pm

Icecreambille x3 напиша:
Ne jas mislam deka si e taman oti pa onaka site i tema i se .. moze da se zgolemi ama najveke do 250 .. (moe mislenje nemora da go pocituvate)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пет Ное 25, 2011 5:31 am

бисера да стави споилер. :Z!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 14, 2012 5:25 am

lozanoska е предупредена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Саб Јан 14, 2012 6:47 am

~monnie♥ - зошто потписот ти зафаќа толку простор?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 28, 2012 1:32 am

Natalia forever е предупреденааа (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 28, 2012 11:07 am

А, се извинувам, која е дозволена големина за потпис? Ама навистина, да не ставам пак некој 500x300 (за кој патем ми беше речено дека е дозволено) и да бидам предупредена?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Чет Јун 28, 2012 4:09 pm

се извинувам печатна грешка лелееееееееееееееееее-.-!

500х200
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 41 of 41Отиди на страна : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: