Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next
АвторПорака
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 1:06 pm

Chris na olgica i e pregolem potpisot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 1:49 pm

~angela~ има голем потпис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 2:48 pm

i sto sega jas nemozam da imam potpis ponatamu taka

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 3:59 pm

WIldcat напиша:
i sto sega jas nemozam da imam potpis ponatamu taka
па ете имаш потпис во што е проблемот сега?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 4:03 pm

Dijan4e напиша:
WIldcat напиша:
i sto sega jas nemozam da imam potpis ponatamu taka
па ете имаш потпис во што е проблемот сега?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 4:05 pm

Дај не спамувајте,ако се согласуваш ок е не пишувај ,ако не се согласуваш или нешто да додаеш пиши ,ова е чист спам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Нед Мај 31, 2009 4:16 pm

sega go staviv potpisot a jas toa go napisav vo 10:48

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 2:39 am

ej a da ne znae nekoj kako potpisot da go stavam na sredina kako sto i e na Elisa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 29
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 2:51 am

Вака:

Код:
[center]ПОТПИС[/center]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 2:51 am

fala ti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 29
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 4:59 am

Ништо.

И Pepi има голем потпис.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 5:25 am

*JaNa* ima golem potpis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 6:04 am

i Dea ima golem potpis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 6:14 am

на кики4ка и е широк потписот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 9:39 am

Rebellious angel напиша:
Вака:

Код:
[center]ПОТПИС[/center]
a treba li prvo da napisam vaka

linkot
" border="0" alt="" />


????
kaj mene ne saka da se stavi na sredina tuku samo linkot mi go dava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 23
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 9:43 am

Dusica напиша:
Rebellious angel напиша:
Вака:

Код:
[center]ПОТПИС[/center]
a treba li prvo da napisam vaka

linkot
" border="0" alt="" />


????
kaj mene ne saka da se stavi na sredina tuku samo linkot mi go dava
Копирај го овој линк:

Код:
[center][img]http://i42.tinypic.com/nnllaa.jpg[/img][/center]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 9:45 am

fala ti najmnogu Elisa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 10:34 am

Завршивме голема работа, вие со надгледувањето, а јас со бришењето, мислам дека е готово и дека нема веќе наоколу огромни потписи, фала на сите попосле ке ги тргнам ранговите, а за другпат ке знам на кого да сметам кога ке треба

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 3:35 pm

Вака ,отсега би дал една идеја кога некој (од нас) ќе види голем потпис да го предупреди преку ПП,и да каже тука дека тој член е предупреден ,доколку не го смени,да му се избрише.Кики4ка имаше прегомлем па ја предупредив ,ама како сакате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 3:45 pm

The Cold One напиша:
Вака ,отсега би дал една идеја кога некој (од нас) ќе види голем потпис да го предупреди преку ПП,и да каже тука дека тој член е предупреден ,доколку не го смени,да му се избрише.Кики4ка имаше прегомлем па ја предупредив ,ама како сакате
да може така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пон Јун 01, 2009 4:05 pm

The Cold One напиша:
Вака ,отсега би дал една идеја кога некој (од нас) ќе види голем потпис да го предупреди преку ПП,и да каже тука дека тој член е предупреден ,доколку не го смени,да му се избрише.Кики4ка имаше прегомлем па ја предупредив ,ама како сакате

Па за тоа сте ти и Rebelishious Angel ставени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Јун 02, 2009 1:29 pm

pa mojot potpis e 479*153
samo malku e pogolem moze li da ostane taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Јун 02, 2009 2:41 pm

а шо ќе ти фали ако го намалиш? :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Вто Јун 02, 2009 4:01 pm

Hazmin ти дури си за казна, не дека ми смета тројката која ја надминува границата остај тоа... мене ми кажаа дека додека бришев потписи ( пред некој ден кога се испотив ти ТЕКИЊЕ? ) ти уште поголеми си ставала, па ми отвори дополнителна работа, дали тоа беше за инат darling ?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Сре Јун 03, 2009 6:03 am

ne bese za inaet tuku jas ne gi bev procitala pravilata voopsto ne znaev ni za ovaa temano nema da se povtori veke jas ne znaev ni kako se kratak potpisite no sega naucivotsega nema da pravam problemipozzzzzzzzzzzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 41Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: