Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 4:40 pm

Секој си има право на глас, ова не е спамување

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Јун 10, 2009 12:02 am

Па глеј им постовите,сите напишале дека и треба бан
Ние глупи сме не сфакаме дека треба да се банира нели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Јун 10, 2009 2:47 am

хаха па добро сеа револтирани беа ги вреѓаше, ова сепак е форум за разменување мислења

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Јун 25, 2009 4:42 pm

Simonka19
Има 4 сметки и од сите има минимум 50 мислења

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Јун 25, 2009 5:11 pm

Пред некој ден СтефаН ми прати ПП дека сум имала две сметки,а другата била од сестрами ама немало мислења така да извинете
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Јун 26, 2009 8:01 am

Сега ке ја рпедупредам Симонка19

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Јун 26, 2009 9:00 am

и hazmin има две ама она само едната ја користи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Јун 27, 2009 11:53 am

да и јас имам 2 сметки ама онаа втората aangela јас не сум ја правела така да немам појма што е работава
баш 4екам да се вкл таа aangela i да ја прашам зш има иста ИД ко мојата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 10:19 am

Од понеделник одам на одмор, а Ана Марија е во Канада, така да форумов излегува од контрола и вака, а не па без админ, затоа Стефан е новиот администратор или поточно помошник администратор кој ги има ама баш сите права над вас на форумов, така да спамери пазете се тој има опција да банира

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 10:30 am

Не се секирај Крис ќе го водам форумот како што треба.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 1:22 pm

опаааааааа честито нов админе ммслам дека најсоодветно ќе си ја работиш работата


Последната промена е направена од hazmin на Сре Jул 15, 2009 2:13 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 1:49 pm

честито !леле стефан ке не тепа ако бидеме непослушни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 1:50 pm

Честито СтефаН туку ај да не спамираме многу многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Jул 14, 2009 1:50 pm

cestito Stefan!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 22
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 3:29 am

e luge a kris veke e otiden?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 4:20 am

Dusica напиша:
честито !леле стефан ке не тепа ако бидеме непослушни

со модрици ќе бидеме после
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 5:43 am

tefi напиша:
e luge a kris veke e otiden?
изгледа да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 5:49 am

Не е отиден,
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 5:50 am

Па кога ќе оди?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Jул 16, 2009 6:09 am

па гледаш напишал во Понеделник!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Aвг 07, 2009 12:47 pm

јас имам две сметки ама само оваа ја користам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Aвг 14, 2009 1:53 pm

De4ki,vi kazuvam samo da znaete za da ne me banirate
na brat mi mu se svigja forumov i ke se reg. a koristime isto kom!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Aвг 14, 2009 1:57 pm

I sestrami e registrirana na ovoj forum, taka da od ist kompjuter se vklucuvame, se nadevam nema Ban poradi ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Aвг 15, 2009 2:38 am

Хахаха исто и сестра ми,неодамна се регистрира под никот Аналиа Форевер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Сеп 08, 2009 4:46 am

Jimena има 4 сметки.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: