Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:37 pm

По ПП ? тоа си е ваша работа, модераторскиот тим нема ништо со тоа

_________________


Последната промена е направена од Chris на Вто Јун 09, 2009 1:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:37 pm

ne ne po pp odi vo off topic i ke vidis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:38 pm

конкретно во која тема?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:38 pm

И што навредливи велат да не се карате јас не видам тука ништо навредливо.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:38 pm

не, не во Off topic

_________________


Последната промена е направена од StefaN на Вто Јун 09, 2009 1:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:38 pm

vo off topic temata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:39 pm

А што ти рекоа јас не видам ништо освен тоа кажи тука јаде.


Последната промена е направена од The Cold One на Вто Јун 09, 2009 1:42 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:40 pm

Citiram: lele aj razmisli ti da ne vodis inaet malce se
gleda deka nemas ni gram mozok....... kaj ke se zapisuvas sredno
semkarsko hhhhhhhhh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:42 pm

Ај ве молам видете дали и на tedi4ka е иста ИП Адресата како на emogirl
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:44 pm

не, ама затоа паметната отворила волку сметки


emogirl

katy

sielomahiko

euge suarez

tefi

сега ке добие бан

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:45 pm

Ја велам да и удриш доживотен бан ,зажто она па ќе почна да отвора уште сметки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:46 pm

Хихихихи, па сама си вика зошто не му верувате на девојчето, навистина има роднини во Шпанија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:02 pm

leleeeeeee dali vidovte sto napisa vo off topic?pak se registrirala :илли:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vini pu
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1
Age : 43
Registration date : 2009-06-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:07 pm

blesava blesava si mala u ko si se to zaljubila opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u chris hhhhhhhhh se salam be
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:08 pm

Што е ова?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:09 pm

Побара лекарска помош?!?! Верувај неопходна ти е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:09 pm

Греота...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:09 pm

so zboris be vini pu...???
pak se registrira? :ерхгф:
pa mozes da go haknes forumov.... :илли:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:10 pm

ostajte go cupeto greotka e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:11 pm

stvarno....

kolku pati i da bide banirano pak ke se registrira..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:11 pm

Сеа ке ја средам почекајте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:14 pm

сеа па се регистрирала како ве мразам...леле на детето итно му е потребно помош ццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:15 pm

лелее...
ма неа и треба доживотен бан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 2:17 pm

Она ке се регистрира ама ке не може да пишува ке и биде потребна активација како што кажав, не знаев дека ке стане до волку сериозно од одма ке и удрев перманентен бан!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 3:31 pm

А Душица,Дијан4е и ангели вие моравте паралелно си сите да коментирате нели
Пак спамувате...
Еден ке пише нешто и сеа немате цитирај па одма препишувате мислењето
Да не може чоек една тема да почне од вас...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: