Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
АвторПорака
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 15, 2010 10:33 am

ако некој сака да реши нешто или да продолжи да спамува не тука туку во темата Проблем, разбираш?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 15, 2010 2:19 pm

те рабрав!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivonna*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 9
Age : 22
Registration date : 2010-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 29, 2010 3:35 am

дечки јас сум ивонаделцеро ама не ми се уклучуваше нешто и зато направив друга .. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Jул 30, 2010 7:10 am

пошто не можам да напишам коментар на Натпреварот за пеење тука ќе напишам дека Теи4 пее жалосно и никако како мар тоа е моето мислење.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Jул 30, 2010 7:17 am

јас до сега имам оторено 5, 6 сметки. Од почетокот не ги знаев правилата потоа го заборавив пасвордот (бидејки не е само овој пасворд овде) и така сега имам една сметка Mel никогаш не оторам повеќе сметки се лутите ли?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Jул 30, 2010 11:54 am

Девојче ај прочитај ги правилата, не пишувај пост врз пост и прекини да спамуваш -.-'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Jул 30, 2010 12:21 pm

ok sorry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Aвг 05, 2010 4:23 pm

А каде може да се смени пасвордот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Aвг 05, 2010 4:38 pm

Ќе одиш во профил..И потоа имаш:

Сегашна лозинка : *
Мореате да го потврдите вашата сегашна лозинка за да ја менувате или да ја смените вашата е-маил адреса.
Нова лозинка : *
Треба да напишете лозинка само ако сакате да ја смените.
Потврди лозника : *
Треба да ја потврдите лозинката само ако ја менувате.

Така се менува!!...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 17 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: