Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
+79
WIldcat
Lali Esposito-Marr
waldorf~bass.♥
ESPOSITOesunica*
shhz.
Teffy-Cande~
Mar-Lalii ~
PajarillaEsposito
-adorkable.~
miss.Luisana*
mariana_lali
#gingerbeast
FBI
Janna♥
zaynmalik x3
Teffy 13
Luna*
Kin4e.Thiaguella <3
emma.snape.arashi~
Enna*
foreveryoung.x
new.york.x3
Marthinche*
Emcush.222
~Euge~Lali~
zombie#
Endzela.♥
Ana15
Thiag4e
Majchy.Esposito
#cyrusforever ♥
Emill4eto attiasot
Trajce Fenty^
Enche*
anamariia x3
be.good.to.me*
piixelatedstory♥
Tei4
LaliEsposito*
jeѕѕιe.j♥
Monna
Lidija
denni
☮Gjole☮
#unforgivable.
XxX*Miss Egue*XxX
#invisible
isidorajak
AnGeLa<3
Nina2
Lovely Girl
#tinnastyles.♥
SummerPrincess*
ivanaaa
Bonnie*
.angie.
anni
tefi
Reina Gitana
diddi
vini pu
Jana
Tea
TeahPayne♥
Natalia forever
emogirl
s1mone
EuGe
tatjana
nutella.
NateArchibald
The Cold One
Ana-Marija
Kate
*JaNa*
Allen Cruz
Cvetanka
StefaN
Chris
83 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
АвторПорака
Monna
Топ постер
Топ постер
Monna


Female
Број на мислења : 7714
Age : 34
Registration date : 2009-05-25

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 1:20 pm

Ама разберете дека тие сметки,освен Mona19 и siki не ги правев јас...тие не се мои..
Инаку добро и се гледа дека користам само една.А Мона и Сики ако сакате банирајте или избришете...
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 29, 2010 1:47 pm

Извинете заборавив..Една моја другарка Теодора ми рече да му напраам сметка ја тогаш не знаев дека треба да се има само 1 сметка од еден компјутер ако сакате побарајте ја сметката како tea-teodora така нешо беше таа ова не го користи ако сакате банирајте ја а ако не избришете ја
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeВто Мај 11, 2010 1:25 pm

clenot marijana-tijago mi e drugarka i otprven nemashe internet i ke si klavashe za brzo vreme i zato si napraj od kaj mene i ko si klade net potoa i se rasipa kompjuterot i zatoa nekogash se priklucva od kaj mene taa zivee odma do mojata kukja i zato da znaete deka ne sme ist clen!
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeВто Мај 11, 2010 1:28 pm

Членот
Леци4ка,Јуц-Дуц(Диме) и Лецци* е еден ист член
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeВто Мај 11, 2010 1:33 pm

Членот Sara Vasileva ми е другарка..И кога ќе дојде кај мене се оклучува понекогаш и пишува мислења...И да знаете не сме ист член...
Вратете се на почетокот Go down
Janna♥
Топ постер
Топ постер
Janna♥


Female
Број на мислења : 7340
Age : 25
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Мај 13, 2010 3:49 am

Мене ми се сумливи Тинние и има сега една |Tinnie| и си пишуваат една под др. и незз кај видов пишуваше Тинние е најдобра или така неш. сорри ако грешам ако се различни членови!
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Мај 13, 2010 4:01 am

Jana-Cielo напиша:
Мене ми се сумливи Тинние и има сега една |Tinnie| и си пишуваат една под др. и незз кај видов пишуваше Тинние е најдобра или така неш. сорри ако грешам ако се различни членови!

Mолим? Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763
абе незначи ако некој се потшал исто ко мене дека сум јас,.страшна работа Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 !! ама ак секет нек проверет и нек се уверет ми е гајле.
незнам зш толку сумнјате.цц
Вратете се на почетокот Go down
Janna♥
Топ постер
Топ постер
Janna♥


Female
Број на мислења : 7340
Age : 25
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Мај 13, 2010 4:03 am

Tinnie* напиша:
Jana-Cielo напиша:
Мене ми се сумливи Тинние и има сега една |Tinnie| и си пишуваат една под др. и незз кај видов пишуваше Тинние е најдобра или така неш. сорри ако грешам ако се различни членови!

Mолим? Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 250763
абе незначи ако некој се потшал исто ко мене дека сум јас,.страшна работа Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 56932 !! ама ак секет нек проверет и нек се уверет ми е гајле.
незнам зш толку сумнјате.цц

Dobro de nemora odma da vikas ccc jas samo rekov deka taka mislam i ako vidis pogore ke vidis deka pisuva sorri ako se razli4ni 4lenovi!
Nemora odma da se karas!!! Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 411669
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Мај 13, 2010 4:31 am

леле ,аман морее,ме гледаш дека се карам или нешо слично и дека ти викам?лООЛЛ.
пс ПРОВЕРЕТЕ АКО САКАТЕ СЛОБОДНО.
и пс нп,иначе ЧИТАМ!
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeНед Мај 16, 2010 3:44 am

Значи ќе видат некој исто потпишан и одма сешто си мислат, абе ајде ве молам, секој може да направи слично како тини и вие одма кренете се!
Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 452665
јас ја познавам тини и не би направила такво нешто!
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
FBI


Male
Број на мислења : 4720
Age : 34
Registration date : 2009-12-18

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeНед Мај 16, 2010 3:55 am

Thianna напиша:
Значи ќе видат некој исто потпишан и одма сешто си мислат, абе ајде ве молам, секој може да направи слично како тини и вие одма кренете се!
Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 452665
јас ја познавам тини и не би направила такво нешто!
Точно, ако дигате узбуна за само слично име за други работи да не се ни мисле Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 740627
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeСаб Мај 22, 2010 8:55 am

Извинете забораив да кажам дека членот Miss.Suarez е моја другарка..Беше сега кај мене и не знаеше како сама да се регистрира кажа јас да и направам така да знаете дека не сме ист член..
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeВто Мај 25, 2010 5:42 am

мислам дека Poli love и binbir gece love се иста личност, не поради името туку се исто пишуваат и нарачуваат, многу се сумливи, проверете ги.

пс. извинете ако грешам! Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 740627
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
#gingerbeast


Female
Број на мислења : 6441
Age : 27
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeСре Јун 02, 2010 5:33 am

London Eye напиша:
мислам дека Poli love и binbir gece love се иста личност, не поради името туку се исто пишуваат и нарачуваат, многу се сумливи, проверете ги.

пс. извинете ако грешам! Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 740627

не е точно!
поли лоф е мимоза
бинбир гече лоф е елена
Вратете се на почетокот Go down
mariana_lali
Член
Член
mariana_lali


Female
Број на мислења : 220
Age : 26
Location : Со Еуге на Карибите
Registration date : 2009-06-19

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 9:18 am

Амм јас порано бев Тили ама на тоа си го забораив пасвордот и сеа сум мариана_лали
Вратете се на почетокот Go down
miss.Luisana*
Нов Член
Нов Член
miss.Luisana*


Female
Број на мислења : 29
Age : 26
Registration date : 2010-06-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:18 am

Лоол гајс си го заборајф пасвордот и сеа неможам да се логирам на стариот акаунт јас сум Мисс.Лопилато* Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 391621
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:35 am

miss.Luisana* напиша:
Лоол гајс си го заборајф пасвордот и сеа неможам да се логирам на стариот акаунт јас сум Мисс.Лопилато* Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 391621

прашај некој од админите?
Вратете се на почетокот Go down
miss.Luisana*
Нов Член
Нов Член
miss.Luisana*


Female
Број на мислења : 29
Age : 26
Registration date : 2010-06-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:49 am

dokyy*zachary напиша:
miss.Luisana* напиша:
Лоол гајс си го заборајф пасвордот и сеа неможам да се логирам на стариот акаунт јас сум Мисс.Лопилато* Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 391621

прашај некој од админите?

Па нз...како можеф пасс да го заборавам лоол Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 475742
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:53 am

ххх Епа прашј некој од админите можеби можат да проверат кој ти е!!
Бтв потсети се кој би можело да ти биде,шо најмногу ставаш како пасс.
Вратете се на почетокот Go down
miss.Luisana*
Нов Член
Нов Член
miss.Luisana*


Female
Број на мислења : 29
Age : 26
Registration date : 2010-06-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 10:58 am

dokyy*zachary напиша:
ххх Епа прашј некој од админите можеби можат да проверат кој ти е!!
Бтв потсети се кој би можело да ти биде,шо најмногу ставаш како пасс.

Ќе прашам а инаку пробав ама не пали Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 475742
Вратете се на почетокот Go down
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
-adorkable.~


Female
Број на мислења : 2710
Age : 26
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 11:44 am

Еве јас се вратив ми го сменаја пассЧленови кој користат две сметки - БАН - Page 11 353214
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 12:16 pm

Miss.Lopilato* напиша:
Еве јас се вратив ми го сменаја пассЧленови кој користат две сметки - БАН - Page 11 353214
Мило ми е
Вратете се на почетокот Go down
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
PajarillaEsposito


Female
Број на мислења : 8046
Age : 27
Registration date : 2009-10-15

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeПет Јун 11, 2010 7:42 am

се извинувам што се мешам ама мислам дека мар-лали~ и тефи-канде~ се една иста личност! се извинувам ако грешам!
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeПет Јун 11, 2010 7:48 am

Еспосито.Суарез напиша:
се извинувам што се мешам ама мислам дека мар-лали~ и тефи-канде~ се една иста личност! се извинувам ако грешам!

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 36237
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitimeПет Јун 11, 2010 7:48 am

Bojanna* напиша:
Еспосито.Суарез напиша:
се извинувам што се мешам ама мислам дека мар-лали~ и тефи-канде~ се една иста личност! се извинувам ако грешам!

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 36237

па можда се...а зашо мислите така?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 11 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: