Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
АвторПорака
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 1:36 pm

океу де више не ви се мешам во вашата работа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 2:39 pm

Леле луге аман многу сте напнати slow down малку

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 3:03 pm

Што ти е бе на нив животна желба им е админ или модератор да бидат па сеа тука да се поакажат демек нешо им е стало до форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 3:08 pmтука сме да се дружиме, не е важно кој на која позиција е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 3:26 pm

Тоа само мал број го сфаќат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 7:23 am

Јас така прочитав и не сакам да бидам ни админ ни модератор не е затоа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 8:37 am

Chris напиша:


тука сме да се дружиме, не е важно кој на која позиција е
se soglasuvam so toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 10:26 am

tatjana напиша:
Chris напиша:


тука сме да се дружиме, не е важно кој на која позиција е
se soglasuvam so toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 10:49 am

i jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 11:16 am

Deneska vidov deka i sestra mi ima otvoreno smetka na ovoj forum. Taa e Mar-casi-angeles. A jas si sum Tei4ka, Se nadevam deka ne se lutite,bidejki koristime 1 kompjuer. Ako imame devete smetki?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 11:18 am

Не се лутиме

не мора сите поединечно да прашувате, убаво е напишано на почетокот на темата што треба, а што не

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 23
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 2:08 pm

Стварно и веќе преќинете со тоа спамување, не само во оваа тема имам забележано и во другите теми, за среќен роденден, добредојде, кога ќе се постави ново лого сите викаат Браво Крис и сл. Па мислам веќе глупо е ако имате да образложите ок а не само браво, супер е логото и тоа по 50 пати веќе, за само повеќе мислења да имате!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 2:11 pm

Ama jas sakav da kazam deka jas i sestra mi imame smetki na ovoj forum i koristime eden kompjuter.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 23
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 3:59 pm

не зборам само за тебе, туку општо за сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:11 pm

И во сликите само фалката за секоај слика посебно по милион пати
Мислам дека треба да се бришат сите тие "фала" коментари од сликите и само за поставување слики да бидат наменети тие теми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:13 pm

Мислам дека ке полудам ако фатам и тоа да средувам, стварно не можам, него треба да се разберат сите и да не спамуваат да не ме натераат и за тоа казнен бан да удрам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:15 pm

па брат за тоа постојат модераторите,што им е на нив работа
они нека си водат сметка за тоа а еве јас ке гледам дали е добро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:16 pm

епа ај така нека биде, ја ке одморам малку хахахаха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:17 pm

хехе богами доста се изнамачи со овие ствари
ај уживај сеа после успешно завршената работа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:19 pm

хахаха фала


се надевам дека сега нема цела редица од членови да го цитираат твоето уживај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 02, 2009 4:23 pm

за 2 мин уше 10 такви мислења ке има надополнети со смајли
али ај и за тоа иам лек
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:33 pm

emogirl има вкупно пет сметки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:34 pm

Можеш да провериш дали на неа и tefy им е иста?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:35 pm

Аха, tefi има напишано 9мислења од IP адресата од која моментално пишува emogirl

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Јун 09, 2009 1:35 pm

da da gi proveris tie dvete i da vidis kakvi navredlivi postovi mi pisuvaat :илли:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: