Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
АвторПорака
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 03, 2009 2:04 pm

Ne tvrdam ama samo ako sakate moze da gi proverite IP adresite na euge-emi,mar-mar,jasmin-jas,paz-sielo i mislam uste edno deka imase somnitelni mi se ama ne tvrdam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 03, 2009 2:31 pm

ЈАС БАРАМ ДОЖИВОТЕН БАН НА ИП АДРЕСАТА НА КАКА ОБАВЕЗНО МНОГУ ГРИ ЗБОРОВИ КАЖУВА И ГО НАВРЕДУВА ФОРУМОТ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 03, 2009 3:11 pm

Таа е Кандела Ветрано, веднаш ја препознав по глупоста пижувана у постовите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Ное 04, 2009 10:27 am

Дали ја банирвате веќе или јас да го направам тоа?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Ное 04, 2009 10:31 am

Крис а мене ќе ме банирате дека имам повеќе сметки
ама имам погоре објаснување ве молам не ме Банирајте

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Ное 04, 2009 12:46 pm

Банирана е Кандела Ветрано мислам дека Стефан и ги банираше сите сметки а мартинче кои други сметки ги имаш ти?
Нема да те банираме само ако ја користиш оваа инаку КОРИСТЕЊЕ на повише ке добиеш бан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Ное 04, 2009 1:09 pm

Не не не ги користам другите само оваа ја користам
а иначе ВЕ САКАМ НАЈМНОГУУУУ многу сте добри

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lidija
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 65
Age : 22
Registration date : 2009-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Ное 05, 2009 5:05 am

a candela vetrano e banirana i zatoa ne mi pravi potpis i avatar?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Ное 06, 2009 1:36 am

еее уште една е регистрирана со никот Candela Vetrano
да не е истата таа сто е банирана некако чудна ми беше али ај не е тоа моја работа

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 20
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Ное 06, 2009 7:53 am

да знам и мене али остај им го тоа на другите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Ное 07, 2009 11:34 am

tatjana напиша:
Nathaniel Archibald напиша:
Јана тепај го брати ти ако седне на компјутер, мое решение
нека седи на компјутер ама не на форумот
Да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Нед Ное 08, 2009 9:42 am

Mene kris me odbanira!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Нед Ное 08, 2009 3:22 pm

Само ако продолжиш со глупостите пак ке бидеш банирана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Нед Ное 08, 2009 3:25 pm

emogirl напиша:
Mene kris me odbanira!
Пак имаш 2 сметки али ај веројатно таа ти е од порано. Lepotica иначе е втората сметка

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Ное 09, 2009 2:05 am

martin4e-mar напиша:
Извинете ама и јас имам неколку сметки дека еднаш кога ми дојдоа другарките од школо јас им го покажав форумот и многу им се допадна и затоа им направив и одни дека немаат дома интеренет затоа јас им направив и кога ќе дојдат кај мене се пуштаат
И ве молам не ми ставајте Бан дека ептен ми се допаѓа форумов и има многу добри души што помагаат за све и затоа ве молам не ми ставајте Бан
УШТЕ ЕДНАШ НЕ МИ СТАВАЈТЕ БАНН ВЕ МОЛАМ

исто и јас... две до 3 сметки иам другарка ми се регистрира 2 пати под ем4е и MaR&TiAgO или како и да беше и се уклучуваше понекогаш ...
ама ве молам не банирајте ме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Ное 09, 2009 5:10 am

Јас немам ни една друга сметка =))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Ное 09, 2009 5:54 am

Јас порано направив Siki и Mona19,ама сега не ги користам воопшто,ни пасворд не им знам,зашто порано така си се правев Mona19 ама сега сум Simonka19 на сите,плс не ме банирајтее!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Ное 09, 2009 9:23 am

A zoshto toa sea go kazuvash,ne moeshe da go kaesh koa se registrirashe.
I aman dosta praite po 321646 smetki,edna naprajte i koristeteja a ne eden kup i posle pass sum zaborail/a
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 10, 2009 12:44 pm

Tetka mi saka da se registrira (ima 18 godini) da ne mislite nekoja postara i deka ona nema net ke se registrira od tuka i da vi najavam ako imame ista IP adresa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 10, 2009 12:46 pm

Pepi напиша:
Јас немам ни една друга сметка =))

И јасс невина сум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
LaliEsposito*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 8
Age : 26
Registration date : 2009-11-10

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 10, 2009 12:49 pm

DisneyFan напиша:
Tetka mi saka da se registrira (ima 18 godini) da ne mislite nekoja postara i deka ona nema net ke se registrira od tuka i da vi najavam ako imame ista IP adresa
Ova sum jas DisneyFan ova e nikot na tetka mi ke go koristi vo net kafe ili na gosti negde sakam da prasam zasto sega jas ne mozam da se logiram?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 10, 2009 12:54 pm

Se logirav go zaboraviv pass ama se setiv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 22
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Ное 14, 2009 4:53 am

Decki emogirl prasuva dali da si otvori nova smetka deka pass go pisuva pravilniot i i pisuva deka e netocen...........Aj ve molam pobrzo zs ona ke si odi okolu 1:30
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Ное 14, 2009 4:55 am

Lepotica напиша:
Decki emogirl prasuva dali da si otvori nova smetka deka pass go pisuva pravilniot i i pisuva deka e netocen...........Aj ve molam pobrzo zs ona ke si odi okolu 1:30

Ти си емогрл,Стефан кажа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Ное 14, 2009 4:57 am

StefaN напиша:
emogirl напиша:
Mene kris me odbanira!
Пак имаш 2 сметки али ај веројатно таа ти е од порано. Lepotica иначе е втората сметка

Извинете за пост врз пост али еве доказ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: