Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 5:19 am

Па таа не е нова бе?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 5:21 am

Па нова е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 5:43 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 5:47 am

Да,таа е таа Jimena за која зборува СтефаН!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 6:06 am

Da da taa e.
LaRi4ka Klari4ka
mona
DisneyFan
Jimena
Bici4e. Ispadnaa deka se 5 i vo Hot Seats temata za Bici4e sama si odgovarala.
http://www.angelimk.net/forum-f23/topic-t2324.htm

Sorry za fontov ali neznam sto se desi so kirilicata. xD

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 09, 2009 11:32 am

Сега ке и кажам што следува за ова

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Сеп 10, 2009 4:31 am

I jas mislam deka Jimena ima povekje ama jas ne sum jas sum si druga Miss.Igarzabal* neka vi kaze me znae zaedno ucime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 11, 2009 8:01 am

Денес случајно стиснав на мојата ИП Адресата на форумот,и коа гледам и некоја Reina Gitana,едно мислење од мојата ИП Адреса,знае ли некој како е можно тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 11, 2009 8:04 am

bash chudno..kako e mozhno toa ?

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Сеп 14, 2009 3:34 am

Oваа користи,3 сметки и на сите е активна

http://www.angelimk.net/profile.forum?mode=viewprofile&u=1944
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Сеп 14, 2009 4:21 am

The Cold One напиша:
Денес случајно стиснав на мојата ИП Адресата на форумот,и коа гледам и некоја Reina Gitana,едно мислење од мојата ИП Адреса,знае ли некој како е можно тоа?
Јас сум Реина Хитана,и пред се не 4уди се,истото ми се слу4ило и на мене на форумов кога некоја аангела пишувала постови и од мое ИП
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Сеп 14, 2009 7:07 am

luge a mozam jas samata sebe da si ja vidam ip adresata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Сеп 15, 2009 4:12 am

Таа искра зафироска ми е другарка.Кога бевме кај мене направивме од мојот компјутер за нејзе сметка дека не можев јас да дојдам кај нејзе и да направиме.А мислам дека има и уште една сметка нејзина.Затоа ве молам не ме банирајте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Сеп 15, 2009 5:03 pm

The Cold One напиша:
Денес случајно стиснав на мојата ИП Адресата на форумот,и коа гледам и некоја Reina Gitana,едно мислење од мојата ИП Адреса,знае ли некој како е можно тоа?

па не е нешто секојдневно но можно е, ова се случува ако два членови живеат во иста населба т.е. ако куќите им се блиску па провајдерот ги смешал адресите, но и да не е така сепак не е за чудење, постојат толку многу адреси што е нормално некогаш да се вкрстат и да ја измешаат својата локација или во случајов компјутер

затоа и се појавило само на едно мислење така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Сеп 15, 2009 6:10 pm

Од кај знаеш може Reina Gitana(не и го знам името) ти го хакнала акаунтот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Сеп 16, 2009 12:59 pm

E да де јас сум некоја си хакерка и немам др работа па ќе пробивам пасворди,а пак ИД од кај да знам нему како му е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nina2
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 22
Registration date : 2009-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 18, 2009 8:18 am

jas mislam deka aneto i hasmin se ista licnost ama ne sum sigurna proverete ako mozete nekako
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 18, 2009 8:29 am

А како провери?Ти неможеш да им ги гледаш ИП адресите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 18, 2009 8:33 am

па таа не проверила вика дека мисли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пет Сеп 18, 2009 10:26 am

Аха.Епа ОК.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
AnGeLa<3
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 305
Age : 21
Registration date : 2009-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Окт 03, 2009 5:21 am

Јас сум Ани4 ама некој ми ја сменил лозинката и направив нов член
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Саб Окт 03, 2009 11:01 am

Па јас имам сестра тука на форумот и двете имаме си посебна сметка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Сре Окт 14, 2009 2:09 pm

за среќа сестра ми е мала и не седи на компјутер (освен ако не игра дресс уп гејмс )

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 21
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Ное 02, 2009 10:23 am

izvinete jas sum i TEEN ANGELES i ova zatoa sto na TEENANGELES ness mi se zafrkna inace imam drugarka koja saka da se zacleni ali saka da go razgleda forumov i namesto kako gostin pisuva na ova a TEENANGELES ako sakate izbrisete go kako clen deka nemozam da se uklucam na nego ve molam ne mi stavajte BAN bidejki mnogu mi se dopaga forumov se izvinuvam i ve molam uste ednas se nadevam deka ke me svatite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Вто Ное 03, 2009 12:13 pm

Извинете ама и јас имам неколку сметки дека еднаш кога ми дојдоа другарките од школо јас им го покажав форумот и многу им се допадна и затоа им направив и одни дека немаат дома интеренет затоа јас им направив и кога ќе дојдат кај мене се пуштаат
И ве молам не ми ставајте Бан дека ептен ми се допаѓа форумов и има многу добри души што помагаат за све и затоа ве молам не ми ставајте Бан
УШТЕ ЕДНАШ НЕ МИ СТАВАЈТЕ БАНН ВЕ МОЛАМ

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: