Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 3:58 am

Оваа тема ја отворив поради тоа што ова веќе на форумов стана навика, последно нешто што ме револтира е "двојното лице" на член кој вчера го назначив за модератор, а тоа е *Jana*


девојче дали толку те фасцинираше ликот на Angel Rojo па посака и ти да имаш двојно лице како Тачо или пак некој друг од твојот компјутер го направил ова, се надевам дека имаш објаснување

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:14 am

Вчера јас го приметив тоа со Јана и баш ја прашав зашто има две сметки. И она ми рече дека тоа бил брат и, и рече доколку е потребно да го банирате слободно можете да го направите тоа. Така да не е она туку брат и е. (како што ми кажа мене)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:17 am

па може стварно е брат и извинете ако се мешам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:18 am

Да можно е да е брат и... а можно е и да е изрека... се надевам дека не лаже
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:19 am

ace.radevski напиша:
Да можно е да е брат и... а можно е и да е изрека... се надевам дека не лаже
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:31 am

ace.radevski напиша:
Да можно е да е брат и... а можно е и да е изрека... се надевам дека не лаже
Sekako deka nema da lazam! Brat mi e i mu rekov na Stefan deka e mal , ne razbira pa zatoa pisuvase gluposti!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:34 am

Забележав дека е детинест по пошивањето!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:36 am

Крис , дошло до недоразбирање , ако не ми веруваш во ред , јас си ја кажав вистината ,а дали ќе ми веруваш , твоја работа!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:36 am

Јас ти вевурам... а гледам дека Ангел Рохо е баниран
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 5:55 am

и јас ти верувам Јана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 6:00 am

Како што кажав горе, знаев дека имаш објаснување за ова, бев сигурен дека има уште некој од кај тебе што се уклучува затоа што за тебе имам слушано само пофални зборови

брат ти е баниран, али ако се опамети и почне да пишува као што треба нема зашто да не остане на форумов, овде има место за секој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 8:16 am

Многу добро кажано се согласувам со крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 8:20 am

ace.radevski напиша:
Многу добро кажано се согласувам со крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 8:24 am

Сигурна сум дека Јана не лаже, таа има помало братче, кое има 10-11 години! И секако дека и верувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 11:06 am

Јана пак се појави брат ти, само сега како vlado jas

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 12:11 pm

офф леле
па секој е тука добредојден ако се однесува пристојно нема потреба зошто да не биде еден член
А и нема потреба зошто да и се лутиме на Јана сепак користат еден компјутер па затоа нели дошло до недоразбирање
А и мислам дека такви глупости прават само новите членови,Јана не би имала потреба од дупло членство
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 12:14 pm

И јас имам отварано 2 сметки ,само тогаш 1 или 2 се вклучив и толку ,се надевам дека не се лутите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 12:19 pm

Јана тепај го брати ти ако седне на компјутер, мое решение
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 1:14 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 1:21 pm

Nathaniel Archibald напиша:
Јана тепај го брати ти ако седне на компјутер, мое решение
нека седи на компјутер ама не на форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 1:24 pm

ako se ponasa ok moze na forumov
ama sepak toa mora Chris i Ana Marija da odlucat dali ke bide na forumov ili ne.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Чет Мај 28, 2009 1:55 pm

administratorot odlu4uva se dusica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 8:37 am

Еве,јас имам приметено едно девојче има користено две сметки elenama4e i elena ma4e,но нема постувано.Извинете што се мешам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 1:17 pm

EuGe напиша:
Еве,јас имам приметено едно девојче има користено две сметки elenama4e i elena ma4e,но нема постувано.Извинете што се мешам.

А од кај знаеш дека има две сметки, ти неможеш да ја видиш ИП адресата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Пон Јун 01, 2009 1:34 pm

s1mone напиша:
EuGe напиша:
Еве,јас имам приметено едно девојче има користено две сметки elenama4e i elena ma4e,но нема постувано.Извинете што се мешам.

А од кај знаеш дека има две сметки, ти неможеш да ја видиш ИП адресата

стварно и јас тоа се цудам коа не е ни модератор ни администратор.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 17Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: