Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Search Engine

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 4:03 am

Оваа нова реклама што ја гледате на форумов е поставена за добро на форумов, како што знаете членот pobeda пред некој ден ни го предложи ова па еве го поставив да видиме како ке иде, за да собереме што повеќе пари за форумов, се што ви треба од Google пожелно е да побарате преку банерот кој го гледате на чело на форумот


Благодарам однапред за поддршката

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 4:23 am

Е па баш супер мене ми се допаѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 4:26 am

супер и мене ми се допаѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 4:38 am

Cvetanka напиша:
супер и мене ми се допаѓа
i mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 5:02 am

Cvetanka напиша:
супер и мене ми се допаѓа
i mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 5:18 am

Одлично е ова али нз колку ке функционира
Сите по навика идат на гугл па ке се заборава дека има и тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 5:42 am

Chris напиша:
Оваа нова реклама што ја гледате на форумов е поставена за добро на форумов, како што знаете членот pobeda пред некој ден ни го предложи ова па еве го поставив да видиме како ке иде, за да собереме што повеќе пари за форумов, се што ви треба од Google пожелно е да побарате преку банерот кој го гледате на чело на форумот


Благодарам однапред за поддршката
Одма ти одбриа а
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 6:02 am

Да бе уште сабајле хехе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 6:04 am

abe koga e so moja pomos se ide brzo :рдхд: :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 6:23 am

Супер е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 8:52 am

Луге, планот е променет, сега ставив реклама на која со кликање се заработува, ај изнакликајте денеска по еднаш или двапати па да видиме до вечер дали ке рипне сумата хахахахаха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 8:59 am

nie klikame ti pari sobiras hehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:01 am

СобираМЕ пари, за форумот ке идат, сигурно нема да ги искористам за мои потреби, фала богу си имам за тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:04 am

5 пати досега кликнато, уште толку ќе кликнам, и доста е за денес...утре пак!
Малце да одморам
Се надевам дека ќе собереме доста пари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:06 am

јас кликав до сеа може 3 пати кликнав ама мене сеа не ми е јансо не6то како само да кликнам и ништо друго а како тоа пари?нез нез а инаку ја кликам па
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:29 am

Cvetanka напиша:
јас кликав до сеа може 3 пати кликнав ама мене сеа не ми е јансо не6то како само да кликнам и ништо друго а како тоа пари?нез нез а инаку ја кликам па
Мала си не разбираш ти само кликај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:35 am

pobeda напиша:
Cvetanka напиша:
јас кликав до сеа може 3 пати кликнав ама мене сеа не ми е јансо не6то како само да кликнам и ништо друго а како тоа пари?нез нез а инаку ја кликам па
Мала си не разбираш ти само кликај
како бе мала 13 години имам ама стварно ја само си кликам нез кај да одам и ми се отварат се некои страници со некои ѓупчиња па нез е па ај кажете малку а иначе ме интересира воа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:37 am

pobeda напиша:
Cvetanka напиша:
јас кликав до сеа може 3 пати кликнав ама мене сеа не ми е јансо не6то како само да кликнам и ништо друго а како тоа пари?нез нез а инаку ја кликам па
Мала си не разбираш ти само кликај
kliknav i mi izleva ova http://www.acumenfund.org/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 9:56 am

tatjana напиша:
pobeda напиша:
Cvetanka напиша:
јас кликав до сеа може 3 пати кликнав ама мене сеа не ми е јансо не6то како само да кликнам и ништо друго а како тоа пари?нез нез а инаку ја кликам па
Мала си не разбираш ти само кликај
kliknav i mi izleva ova http://www.acumenfund.org/
Epa poveke web strani se i tie se od google taka da nie sega sorabotuvame so google ads i tie strani google ni gi praka 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 10:02 am

Интересен е фактот дека со само еден клик донираш пари, се надевам дека ке ни појде од рака ова, и дека форумов ке го направиме топ, ако собереме доста пари ке купиме доомен како и нов форум каде ке биде прехостиран овој што е сега

ке им избегаме на forumotion не сум задоволен од нивните услуги заради тоа што ставаат реклами по форумите без да прашаат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 10:27 am

а шо само со еден клик и донираш? ја се изнакликав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 10:31 am

Абе не знам баш како идат работите затоа сега прашав на еден форум, знам дека многу имате кликано ама сега за сега не појави некоја добивка, може не се покажува одма ке треба да почекаме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 10:51 am

Chris напиша:
Абе не знам баш како идат работите затоа сега прашав на еден форум, знам дека многу имате кликано ама сега за сега не појави некоја добивка, може не се покажува одма ке треба да почекаме
ama i mnogu malku dava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 11:06 am

ace.radevski напиша:
Chris напиша:
Абе не знам баш како идат работите затоа сега прашав на еден форум, знам дека многу имате кликано ама сега за сега не појави некоја добивка, може не се покажува одма ке треба да почекаме
ama i mnogu malku dava


доволно за потребите на еден фан клуб

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   Вто Мај 26, 2009 11:11 am

зошто ја не глеам кај треба да се кликне
ај појаснете малку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Search Engine   

Вратете се на почетокот Go down
 
Search Engine
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: